Tak brzmią wakacje! Posłuchajcie nowości singlowych od My Name Is New.

Lato to dla wielu osób czas błogiego wypoczynku. Nie jest tak w przypadku artystów projektu My Name Is New, którzy ciężko pracują, aby móc dzielić się swoją twórczością ze słuchaczami. Dziś swoje nowe piosenki przedstawiają Raf Skowroński, Maciej Tacher oraz sedguy.

Za lipcowymi premierami w MNIN stoją wyraziści wokaliści, którzy reprezentują różne style muzyczne. W dzisiejszych propozycjach będziemy mieli okazję posłuchać reprezentanta takich gatunków jak r’n’b czy soul, miłośnika gitarowych brzmień i jazzu czy artystę świetnie czującego się w popowych kompozycjach. Wszystkie te propozycje, choć różne od siebie, doskonale wpisują się w atmosferę wakacji.

Dzisiejsze premiery otwiera Raf Skowroński i jego “Miło Cię Poznać”. Jest to drugi, po utworze “Wody Łyk” singiel wokalisty, autora tekstów, a także kompozytora, który wcześniej związany był z elektroniczno-folkowym zespołem JÓGA. Obecnie skupia się na solowym projektem, w którym miesza takie style jak r’n’b, soul czy elektronikę. W jego twórczości można doszukać się muzycznych inspiracji takimi artystami jak SZA, Björk, ELIZA czy Frank Ocean. Najnowsza piosenka Rafa opowiada o byciu zmęczonym, ciągłym poznawaniem nowych ludzi i nieustannym szukaniem miłości. To utwór, który przedstawia strach przed byciem szczerym względem samego siebie oraz strachem przed podjęciem ryzyka. “Miło Cię Poznać” to kolejna zapowiedź debiutanckiej epki Rafa, która pojawi się jesienią w My Name Is New Label.

Kolejnym wykonawcą, który podzielił się swoim nowym singlem z fanami jest Maciej Tacher – songwriter, który balansuje na pograniczu różnych gatunków muzycznych. Jak sam mówi: “Punktem wyjścia jest dla mnie piosenka – niebanalna, oniryczna, nie do końca poważna, nie zawsze śmieszna…”. W ramach projektu MNIN wydał trzy piosenki. W 2020 roku wydał w My Name Is New Label album “Pudełko na buty”, na którym opowiadał romantyczne, często baśniowe, ale nie pozbawione popkulturowych odniesień historie. Dziś wraca ze zmysłową piosenką “Dziewczyno z wydm”. Jest to senna Bossa Nova, która opowiada letnią historię miłosną – pełną słońca, czułości i beztroski. Singiel pojawi się na najnowszym albumie Tachera, który podobnie jak płyta “Pudełko na buty”, zostanie wydany w My Name Is New Label.

Dzisiejsze premiery zamyka “Twarda ziemia” od Piotra Kazimierczuka, który działa pod pseudonimem sedguy. Opowiadając o swoim solowym projekcie zaznacza, że “powstał on na gruzach przeróżnych doświadczeń grania w zespołach”. Z My Name Is New wydał do tej pory cztery single. Jego piosenka “Jesteś Północą” znalazła się na powstałej z okazji Pride Month w 2020 roku kayaxowej składance “Music 4 Queens & Queers”. Nadmorski, wakacyjny klimat i tatrzańskie powietrze są tłem dla wspomnień, które w romantyczne letnie wieczory często wracają ze zdwojoną siłą. Teledysk do “Twardej ziemi” nieprzypadkowo pokazuje artystę, który w pocie czoła ćwiczy na plenerowej siłowni. W końcu ból fizyczny to podobno znakomite lekarstwo na bolącą duszę.

Tak prezentuje się lipiec w projekcie My Name Is New. Jesteśmy pewni, że dzisiejsze muzyczne propozycje będą towarzyszyć słuchaczom nie tylko podczas ciepłych letnich wieczorów, lecz zostaną z nimi jeszcze na długo, bez względu na porę roku!

Po więcej muzycznych nowości zapraszamy do zakładki MUZYKA.