Trzy debiuty w My Name Is New. Przegląd premierowych singli od nowych wykonawców.

Czerwiec w My Name Is New zaczyna się premierą trzech utworów od artystów, którzy dopiero związali się z projektem. Od dziś w serwisach streamingowych można usłyszeć nowe piosenki od Aleksandry Andrzejewskiej, Rafa Skowrońskiego oraz formacja MOLE.

Do szeregu twórców, którzy wydają swoje single w ramach inicjatywy MNIN dołącza dziś dwoje wokalistów oraz jeden zespół. Choć utwory, z którymi się pojawili mają alternatywną formę, to każdy z nich zawiera pierwiastek przebojowości zdefiniowany w konkretnym brzmieniu. Raz jest mu bliżej do electropopu, raz do rozmarzonego soft popu, a jeszcze innym razem do mieszanki r’n’b, soulu i elektroniki. Niejednowymiarowość muzyczna premier w My Name Is New jest w końcu wielką zaletą wspomnianego projektu. Oto bohaterowie dzisiejszych publikacji.

Aleksandra Andrzejewska jest pierwszą artystką, która świętuje dziś wydanie swojego utworu w My Name Is New. Uczęszcza do szkoły wokalnej oraz Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu. Nie tylko śpiewa, ale również sama komponuje oraz pisze teksty do swoich piosenek. Jej popowy utwór “Lato” opowiada o pragnieniu normalności, która w obecnych czasach jest coraz trudniej dostępna. To tęsknota za beztroskimi wakacjami, które kojarzą nam się za słońcem, za dobrą zabawą, spotkaniami z przyjaciółmi i czystą radością.

Kolejnym wykonawcą, który podzielił się dziś swoim nowym singlem z publicznością jest Raf Skowroński – wokalista, autor tekstów, kompozytor, a także absolwent londyńskiej uczelni Middlesex University, na której ukończył kierunek Popular Music. Wcześniej był związany z formacją JÓGA, która wykonywała muzykę alternatywną i elektroniczno-folkową. Obecnie artysta skupia się na karierze solowej, którą rozpoczyna wydaniem piosenki “Wody Łyk”. Zachowany w klimacie r’n’b utwór opowiada o nadziei na znalezienie własnego “ja” – wewnętrznego spokoju oraz niezależności. Autor szuka balansu pomiędzy tym co dzieje się w jego sercu, a tym co w głowie.

Dzisiejsze premiery singlowe w My Name Is New zamyka indie popowa grupa MOLE ze swoim utworem “Czas na mnie”. Ich nazwa to skrót od sformułowania “Moje Obserwacje Ludzkich Emocji”.W listopadzie 2019 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka grupy pt. “Pierwsze Symptomy”, które promowały takie single jak „Parzysty” i „Senny film”. Najnowsza piosenka MOLE opowiada o sytuacjach, w których trwamy, mimo iż nie jesteśmy do końca szczęśliwi. W tekście opisane są losy pary, która trwa przy sobie, choć wzajemnie się rani. I choć momentami dostrzegają, że coś jest nie tak, nie decydują się na zmiany w swoim życiu.

Czerwcowe premiery singli to nie jedyne muzyczne niespodzianki, które czekają nas w tym miesiącu w My Name Is New. Już na dniach pojawi się nowy utwór związanego z MNIN Label wokalisty i producenta – thekayetana, z jedną z najpopularniejszych gwiazd wytwórni Kayax – Reni Jusis! A to jeszcze nie koniec czerwcowych nowości…

O projekcie:
My Name Is New to label wydawniczy promujący artystów solowych oraz zespoły. Jedną z najważniejszych części inicjatywy są jej działania edukacyjne. Każdy, komu uda się dostać do grona MNIN-owców otrzymuje: wsparcie merytoryczne, praktyczne porady na temat budowania swojego wizerunku w sieci, poszerzania swojej publiczności czy korzystania z ogólnodostępnych zasobów social mediów. Dodatkowo, artyści mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projektach specjalnych oraz wystąpić na żywo przed dużą
publicznością.

Po więcej muzycznych nowinek zapraszamy do naszego działu MUZYKA.