Taiyaki WAW – pierwsze w Polsce lody japońskie

Taiyaki to w wyjątkowa, przesłodka pieczona dorada w formie ciastka. Ten japoński deser wypełniony jest przepycznym nadzieniem!! Wygląda nieziemsko i też tak smakuje! Teraz można go dostać w Warszawie –  przy Chmielnej 20 powstała pierwsza w Polsce lodziarnia serwująca ten wyjątkowy deser – Zapraszamy do Taiyaki WAW

Całkowitą nowością w Polsce jest serwowanie orzeźwiających lodów w świeżo wypieczonym ciastku taiyaki! Taiyaki to w dosłownym tłumaczeniu pieczona dorada, czyli tradycyjna japońska potrawa w kształcie ryby. Zazwyczaj wypełniona pastą z osładzanej czerwonej fasoli azuki. W Taiyaki WAW serwują ten deser z nadziem z owoców, nutelii lub kremu kokosowego.

W Taiyaki WAW ciężko pracujemy, aby dostarczyć naszym klientom wyjątkowego deseru lodowego. Nasze lody i ciastka taiyaki są wytwarzane na miejscu z najwyższej jakości składników, na podstawie własnych receptur. Codziennie przygotowujemy lody w małych partiach metodą rzemieślniczą, a smaki zmieniają się co kilka dni. Warto również dodać, że mamy opcję wegańską ciastka więc każdy znajdzie coś dla siebie. Hitem wśród naszych najmłodszych odbiorców jest porcja lodów przypominająca jednorożca – mówi Adrian Sosnowski.

Porcja kosztuje 14,99 i składa się z świeżo wypieczonego ciastka z jednym z czterech nadzieni do wyboru, około 150g sorbetu oraz posypki. PYCHA!!