Dzień Chłopaka w słodkim klimacie

Dzień Chłopaka już w najbliższy poniedziałek. Jeśli jeszcze nie wiesz, co z tej okazji przygotować, z podpowiedzią spieszy warszawska self-service gelateria Ice Dream. Z okazji święta przygotowała ciekawą promocję!

czarny lód na dzień chłopaka w lodziarni ice dram

Każda para, która 30 września przyjdzie lody do Ice Dream może liczyć na rabat oraz natychmiastowe zdjęcie na pamiątkę – zupełnie gratis. Zniżka na lody czeka także na wszystkich panów, którzy tego dnia pojawią się w lodziarni ubrani w koszulę w kratę.

Czy wyjście na lody to dobry pomysł na Dzień Chłopaka? Darujcie sobie uśmieszki, bo propozycja jest jak najbardziej poważna. Zwłaszcza jeśli Wasza sympatia to cechujący się artystycznym zmysłem i wysokim poziomem kreatywności, prawdziwy miłośnik włoskich lodów. W Ice Dream będzie mógł nałożyć ich sobie do woli, a całość dowolnie udekorować takimi dodatkami jak: kuleczki z jadalnego brokatu, świeże owoce, domowe marmolady, czekoladowe wiórki czy kolorowe posypki. Prawdziwe lodowe Do-It-Yourself! Do wyboru są smaki tradycyjne, takie jak śmietanka i czekolada, ale i bardziej niespotykane w przypadku lodów włoskich – słony karmel, czarna wanilia czy vege mango. 30 września dla par oraz panów w koszuli w kratę lodziarnia przygotowała 20-procentową zniżkę.

dzień chłopaka w lodziarni ice dream

Najważniejsze w Dniu Chłopaka jest to, by okazać sobie sympatię i miło spędzić czas z bliską osobą. Można z tej okazji ofiarować jakiś upominek, ale zdecydowanie lepiej sprawdzi się pomysł, który na dłużej zapadnie w pamięć. Wyjście do lodziarni, w której spełniają się dziecięce marzenia o przeskoczeniu przez ladę sklepu ze słodyczami, to jeden z takich właśnie pomysłów. Choć Dzień Chłopaka to święto panów, można też świętować go wspólnie, a dzień ten potraktować jako pretekst do niezobowiązującej randki. Miło spędzone chwile, dobra zabawa i wspólne zdjęcie na pamiątkę będą wtedy idealną propozycją.