Ice Dream :: wyjątkowa lodziarnia self service

Lody o smaku waty cukrowej i niebieskich migdałów? W Warszawie zrobicie je sami. Wszystko dzięki wyjątkowej lodziarni Ice Dream, która powstała w stolicy. Więcej o jej niezwykłości przeczytacie poniżej!

Gelateria Ice Dream to wyjątkowe, nowe miejsce na mapie Warszawy. To jedyne takie miejsce w stolicy, gdzie wymarzony deser można skomponować samodzielnie, łącząc ulubione smaki włoskich lodów z kolorowymi dodatkami. Tutaj wszystko robisz samemu, czyli tak zwany self service! Wszystko polega na tym, że lody nakładamy sobie sami – decyduje o tym jak duża ma być porcja oraz jakie smaki i dodatki pojawią się w rożku lub kubeczku. Sam koncept doskonale znany jest we Włoszech, skąd przybył i skradł serca mieszkańców i turystów.

W Ice Dream nie ma mowy o tym, że nie znajdziesz swojego ulubionego smaku. W gelaterii można wybrać zarówno spośród smaków tradycyjnych i dobrze znanych, ale też bardziej egzotycznych, takich jak: vege mango, banan czy zielona herbata. Jest też czarna wanilia, niebieskie migdały, a nawet… wata cukrowa i tęczowy jednorożec. Idealnego włoskiego loda tworzy się w czterech krokach: wybiera wafelek, komponuje smaki, posypuje dodatkami, a następnie waży przy kasie.

Składniki, z których wytwarzamy nasze lody trudno znaleźć w Polsce, dlatego lwią część sprowadzamy bezpośrednio z Włoch. Dzięki temu możemy zaoferować całą paletę niespotykanych smaków i kolorów. Dodatki takie jak: kuleczki z jadalnego brokatu, świeże owoce, wiórki czekolady czy kolorowe posypki zamieniają nasze lody w tworzone własnoręcznie dzieła sztuki. Aż prosi się, by na koniec zrobić zdjęcie i pochwalić się znajomym – tłumaczy Jakub Szeliga, który razem z żoną założył lodziarnię Ice Dream.

Gelaterie Ice Dream znajdziemy w warszawskiej galerii Arkadia, właściciele mają jednak w planach otwieranie kolejnych punktów! Poza lodami można tutaj napić się także świeżo wyciskanych soków oraz pysznej kawy. Bajkowy wystrój, zaskakujące smaki oraz cała paleta dodatków sprawiają, że lodziarnia podbija również serca młodzieży – jej wnętrze jest absolutnie instagramowe, tak samo jako lody, które sami komponujemy!

Lodziarnia otwarta jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 10 – 20, w piątki i soboty od 9 do 23, a także w każdą niedzielę między godziną 10 a 21. Gelateria Ice Dream znajduje się na I piętrze CH Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie.