Startuje Plebiscyt EKOTYKI 2022!

Startuje Plebiscyt EKOTYKI 2022!
Między 13 a 31 stycznia ponownie wybierzemy największe eko-hity w Polsce! Plebiscyt EKOTYKI to wyjątkowe nagrody dla branży kosmetyków naturalnych, przyznawane przez organizatora targów Ekotyki, które od 2017 roku odbywają się w Krakowie i Katowicach, a także online. Ekotyki to nie tylko wydarzenie – to jedyna w swoim
rodzaju społeczność miłośników (miłośniczek) naturalnej pielęgnacji i świadomego dbania o siebie.

Organizatorzy Ekotyków już po raz trzeci uhonorują najlepsze naturalne produkty, inicjatywy ekologiczne i wyróżnią firmy za ich odpowiedzialne podejście do ekobiznesu. Zwycięzcy Plebiscytu otrzymają ręcznie wykonaną, drewnianą statuetkę w swojej kategorii i będą mogli wykorzystać wyróżnienie do promocji swoich produktów i marek.

EKOTYKI 2022 to pierwszy i jedyny Plebiscyt poświęcony wyłącznie branży kosmetyków naturalnych i inicjatywom ekologicznym! Jest to konkurs publiczny – jedyny w którym to wy – konsumenci decydujecie kto zdobędzie wyjątkowy tytuł w branży!

Statuetki Plebiscytu EKOTYKI 2022 zostaną rozdane w 9 kategoriach:
1. Naturalna Marka Roku – nominacje publiczne
2. Naturalny Debiut Roku – wspólne nominacje od Ekspertek Ekotyków i portalu
LupaKosmetyczna.pl
3. Naturalny Hit Roku (bestseller / must have naturalnej pielęgnacji) – nominacje Ekspertek
Ekotyków i iportalu LupaKosmetyczna.pl
4. Naturalny Produkt do Twarzy – nominacje publiczne
5. Naturalny Produkt do Ciała – nominacje publiczne
6. Naturalny Produkt do Włosów – nominacje publiczne
7. Naturalny Produkt Wellness / Home SPA – nominacje publiczne
8. Naturalny Produkt dla Mężczyzn – nominacje publiczne
9. Wyróżnienie Super Ekotyki (za opakowania, podejście less/zero waste) – wspólne
nominacje od Ekspertek Ekotyków i portalu LupaKosmetyczna.pl

Już 13 stycznia o godzinie 12:00 rozpocznie się zbieranie nominacji w kategoriach publicznych! Koniecznie odwiedźcie stronę Plebiscytu i dodajcie swoje typy: https://ekotyki.pl/plebiscyt!
Etap nominacji zakończy się 20 stycznia o 20:00, a głosowanie we wszystkich kategoriach zaczniemy 23 stycznia 2023. Potrwa ono do 31 stycznia i będzie mu towarzyszył Konkurs! Do zdobycia w nim będą wyjątkowe akcesoria urodowe. Macie już swoje typy?
_____
__
Ekotyki to cykliczne targowe wydarzenia kosmetyczne dla osób w każdym wieku, które lubią proste ale skuteczne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Dzięki dużej ilości stoisk oraz różnorodności oferty wystawców, każdy znajdzie tu coś dla siebie – od kosmetyków do twarzy, włosów, dla dzieci czy mężczyzn, po bezpieczne detergenty, świece sojowe czy artykuły higieniczne w duchu zero waste. Te targi to świetne miejsce dla osób, które dopiero szukają alternatywy dla kosmetycznej chemii, są ciekawe nowości kosmetycznych i chciałyby przetestować je na sobie. Warto rozpocząć swoją drogę ku naturalnej pielęgnacji właśnie tutaj – na targach pełnych fachowych porad i darmowych konsultacji, a przy okazji skorzystać z atrakcyjnych ofert, zniżek i próbek produktów. Jeśli lubisz dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze – Ekotyki są dla Ciebie! To także okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi – tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych ale też po prostu się potargujesz!

Ekotyki to wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziesz tu ogromny wybór kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach. Targi są zawsze bezpłatne dla odwiedzających.

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki, miłośniczki naturalnej pielęgnacji, psów i dobrego dizajnu. Pomysł na targi zrodził w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i szukała naturalnych zamienników ulubionych produktów z drogerii. Ekotyki odbywają się kilka razy do roku w Krakowie oraz Katowicach