Jesienna odsłona Ekotyków online

Umil sobie jesień naturalnymi kosmetykami!

Jesienna odsłona Ekotyków online – wirtualnego wydarzenia pełnego naturalnych kosmetyków, akcesoriów spa i świec sojowych już w ten weekend!

Jeśli zawsze chciałaś ale nie mogłaś odwiedzić targów kosmetycznych osobiście – Ekotyki online są dla Ciebie! Kilkadziesiąt sklepów internetowych, oferujących ekokosmetyki do twarzy i ciała, naturalne świece i beauty akcesoria zostaną zebrane w jednym miejscu dla Twojej wygody. Od 11:00 w sobotę 24 września do północy w poniedziałek 26 września zrobisz zakupy w specjalnych, promocyjnych cenach z jednym kodem zniżkowym EKOTYKI!
W niektórych sklepach będzie to procentowa zniżka na wszystko, w innych niższa cena wybranych produktów, z kodem EKOTYKI skorzystasz też z darmowej dostawy i gratisów do zamówienia. Śledź konta Ekotyków i sprawdzaj oferty – lista sklepów zostanie opublikowania na dniach.

Zakupy z kodem EKOTYKI zrobisz:
-na Instagramie https://instagram.com/ekotyki(relacje)
-na Facebooku https://fb.com/ekotyki (w poście z listą sklepów)
-oraz na stronie ekotyki.pl/online
Szczegóły już w sobotę od 11:00

Ekotyki to cykliczne targowe wydarzenia kosmetyczne dla osób w każdym wieku, które lubią proste ale skuteczne kosmetyki do pielęgnacji skóry. Dzięki dużej ilości stoisk oraz różnorodności oferty wystawców, każdy znajdzie tu coś dla siebie – od kosmetyków do twarzy, włosów, dla dzieci czy mężczyzn, po bezpieczne detergenty, świece sojowe czy artykuły higieniczne w duchu zero waste. Te targi to świetne miejsce dla osób, które dopiero szukają alternatywy dla kosmetycznej chemii, są ciekawe nowości kosmetycznych i chciałyby przetestować je na sobie. Warto rozpocząć swoją drogę ku naturalnej pielęgnacji właśnie tutaj – na targach pełnych fachowych porad i darmowych konsultacji, a przy okazji skorzystać z atrakcyjnych ofert, zniżek i próbek produktów.

Targi Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. To także okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi – tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych ale też po prostu się potargujesz!
Ekotyki to wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziesz tu ogromny wybór kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach. Podczas każdej edycji na gości czeka kilkudziesięciu wystawców i marek kosmetyków naturalnych oraz akcesoriów zero waste. Targi są zawsze bezpłatne dla odwiedzających.

Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas – wegetarianki, miłośniczki naturalnej pielęgnacji, psów i dobrego dizajnu. Pomysł na targi zrodził w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i szukała naturalnych zamienników ulubionych produktów z drogerii. Ekotyki odbywają się kilka razy do roku w Krakowie oraz Katowicach.

Jesienna odsłona Ekotyków online

Więcej informacji znajdziecie na https://ekotyki.pl lub https://Instagram.com/ekotyki