Gdzie szukać telefonów w atrakcyjnych cenach?

Planujesz zakup nowego smartfona? Spokojnie, taki wydatek nie musi zrujnować Twojego portfela. W Sklepie Flex czekają na Ciebie telefony w promocyjnych cenach. Znajdziesz tam również inne urządzenia – smartwatche, tablety, laptopy. Przekonaj się sam, jakie promocje przygotowało Orange Flex!

telefony Orange Flex
Po co płacić więcej, jak można płacić mniej? W Sklepie Flex czekają na Ciebie telefony w naprawdę niskich cenach. Wybór jest szeroki – znajdziesz tam zarówno sprawdzone telefony ze średniej półki, jak i najnowsze flagowce. To nie wszystko – w Sklepie Flex kupisz także smartwatche, tablety i słuchawki. Przeceny sięgają nawet 55%! Takie okazje możesz upolować we wtorki, między godziną 17 i 5 rano w ramach Flex Night. Warto być czujnym!

W Sklepie Flex znajdziesz także outlet – dostępne są tam odnowione telefony. Urządzenia pochodzą z wystaw sklepowych i zwrotów – przed ponownym wprowadzeniem do sprzedaży zostały odnowione i sprawdzone przez serwisantów Orange. Masz pewność, że zamawiasz całkowicie sprawny telefon. Odnowione smartfony objęte są roczną gwarancją. To rozwiązanie przyjazne zarówno dla Twojego portfela, jak i środowiska naturalnego.

Sklep Flex w Orange Flex

Z promocji w Sklepie Flex mogą korzystać wszyscy użytkownicy oferty Orange Flex. Za pomocą aplikacji szybko i wygodnie złożysz i opłacisz zamówienie. Zakupione urządzenie trafi do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych, a przesyłkę możesz śledzić on-line. Opłatę za telefon możesz rozłożyć na 30 nieoprocentowanych rat Credit Agricole (RRSO: 0%). Jeżeli z jakiegoś powodu będziesz chciał zrezygnować z zakupu, możesz zwrócić telefon w ciągu 14 dni.

Jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Orange Flex, w każdej chwili możesz dołączyć do oferty. Wystarczy, że pobierzesz na telefon aplikację Orange Flex. Za jej pomocą zamówisz nowy numer lub przeniesiesz ten, z którego korzystasz obecnie. Do wyboru masz pięć planów komórkowych: 15 GB, 30 GB, 45 GB, 80 GB, 150 GB. W Orange Flex wszystkimi usługami zarządzasz za pomocą aplikacji.
Dołącz od Orange Flex i skorzystaj z promocji w Sklepie Flex!