Zaczynamy w środę #narapie, kończymy w niedzielę piknikiem i plenerowym kinem. Zapraszamy do Iskry!

srodanarapie
PIH X DJ HUBSON X AFTER: DJ DEF x #środanarapie

Już dziś środa a wraz z nią kolejna impreza z cyklu #srodanarapie. Tym razem dla gości zagrają PIH i Hubson. Nie zabraknie również mocnego afterparty przy akompaniamencie, który zafunduje nam Dj DEF oraz Dj Panda. Jeśli tylko pogoda dopisze, zabierajcie stroje kąpielowe, gdyż basen na terenie klubu już na Was czeka. Jeśli o nich zapomnicie, to też nic straconego. Atmosfera będzie za pewne na tyle gorąca, że spokojnie będzie mogli zażyć kąpieli w ciuchach.

dwa-sławy

ODPALAMY WAKACJE x koncert DWA SŁAWY

Dwa Sławy to nikt inny jak Jarosław Astek i Rado Radosny, czyli łódzki duet hip-hopowy. Wspólnie grają od 2006 roku, a na swój pierwszy sukces nie musieli długo czekać, gdyż już w 2007 roku wydali pierwszą płytę. Pozwoliło to Sławom stać się zwycięzcami dwóch festiwali muzyki rapowanej (w Gdyni i Kętrzynie), oraz „wyróżnić się” w konkursie na Demo Roku 2008 Radia WuDoo. W tym roku wydali swój piąty album „Ludzie Sztosy”.

tensnake.

TENSNAKE x Finał trasy Sizeer Music by MTV

Zapamiętajcie hasło „Sizeer Music”! Zapewni Wam ono darmowe wejście na najgorętszą sobotnią imprezę. W klubie Iskra Pole Mokotowskie zagrają TENSNAKE oraz zespół Carrion. Wydarzenie łączy czas na chill od 12:00 w klubowym ogrodzie oraz nocne szaleństwa od godziny 21:00. Przygotujcie sneakersy i full capy, a po drodze do Iskry koniecznie zahaczcie o Złote Tarasy. W tamtejszym Sizeerze będziecie mogli zgarnąć kilka zaproszeń na imprezę, a dodatkowo czekać tam na Was będą niespodzianki.

kinoteka

11218507_352834571579859_1015659720337955053_n

KINOTEKA W ISKRZE | NIEDZIELE Z FINCHEREM x PIKNIK WARSZAWSKI @ ISKRA Pole Mokotowskie

Kinoteka we współpracy z Iskra Pole Mokotowskie zaprasza na nowy cykl niedzielnych seansów plenerowych. Na pierwszy rzut idzie twórczość Davida Finchera, autora takich filmów jak: Zaginiona dziewczyna, Siedem, Podziemny krąg, Gra, Dziewczyna z tatuażem i wielu innych.

Piknik warszawski, to nowa, cykliczna inicjatywa w Warszawie. Zrelaksuj się nie wyjeżdżając z miasta i odwiedzaj klub Iskra Pole Mokotowskie, co niedziela do końca wakacji. Czekać tu będzie dobre jedzenie od lokalnych producentów, nowe smaki w mieście, kulinarne niespodzianki oraz livecooking. Co tydzień nowe gry i zabawy: bule, frisbee, planszówki i wieeeeele innych. Można przychodzić ze zwierzakami, będą i dla nich smakołyki czy gadżety. Pojawi się też masaż, porady kosmetyczne czy różnorodne warsztaty. Dla każdego coś miłego! Także dla dzieciaków animacje oraz mini warsztaty ekologiczne.