Smolna na weekend :: Octave One live i Michael Mayer

W najbliższy weekend fanów elektroniki czeka spotkanie z postaciami, które można nazwać ikonami gatunku. W piątek w klubie Smolna wystąpi kultowy projekt Octave One, natomiast bohaterem sobotniej nocy w tym miejscu będzie Michael Mayer.

Piątek – Octave One
Bracia Burden wywodzą się z niezwykle ważnego miasta dla historii elektroniki, czyli Detroit, gdzie zadebiutowali w 1990 r. wydawnictwem w legendarnej wytwórni Derricka Maya o nazwie Transmat. Od tego czasu minęło aż 29 lat, a Lenny i Lawrence nadal są wierni swojej charakterystycznej stylistyce, którą prezentują na studyjnych nagraniach oraz publiczności w wielu miejscach całego globu. Ich występ na Smolnej to gratka dla fanów klasycznych brzmień elektroniki, ponieważ Octave One zagrają swój rozbudowany live z autorskim materiałem.

Octave One | Boiler Room x Valencia

Sobota – Michael MayerTrudno znaleźć tak charyzmatyczną postać, jak Michael Mayer. Po pierwsze, jest współtwórcą kultowego Kompaktu – niezwykle ważnej wytwórni w elektronicznym świecie. Po drugie, chyba nie ma drugiego, tak świetnego długodystansowego DJ-a, który tak świetnie radziłby sobie z 8-godzinnymi czy 10-godzinnymi setami. Niezależnie od tego gdzie i ile gra, zawsze prezentuje niezmiennie wysoki poziom. Tego samego możemy oczekiwać po jego występie na Smolnej – tym bardziej, że będzie to set znacznie dłuższy niż standardowe 120 minut.

Michael Mayer, Kölsch – Dogma 1

Terminarz wydarzeń na najbliższy weekend:
07.06 – Octave One live + Kuba Sojka live, Truant
08.06 – Michael Mayer + Sincz

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38