Warszawski klub Smolna obchodzi swoje pierwsze urodziny – w czasie 12 miesięcy działalności odbyło się tam ponad 150 wydarzeń, podczas których wystąpiło dokładnie 261 artystów. Wielu z nich to postacie od lat bardzo znane na międzynarodowej scenie – wśród nich można wymienić m.in. takie nazwiska i pseudonimy, jak Dubfire, Laurent Garnier, Rødhåd, Tiga czy Amelie Lens.

1 / 1

Jednak poza występami artystów światowej sławy oraz krajowej czołówki, w klubie od niedawna można również zobaczyć koncerty artystów znacznie mniej znanych, często dopiero debiutujących na profesjonalnej scenie. To wszystko za sprawą programu Smolna Academy, która ma na celu wspieranie nowych twarzy na scenie muzycznej.

Inicjatywa jest skierowana dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę DJ-ską, jak również również dla tych, którzy mają za sobą oficjalny debiut, ale chcą rozwinąć swoje umiejętności pod okiem doświadczonych artystów. To wyjątkowa okazja, ponieważ adepci akademii będą mogli skorzystać ze szkoleń z udziałem rezydentów klubu, czyli czołowych postaci polskiej sceny elektronicznej, a także otrzymają szansę występu na głównej sali podczas specjalnych środowych wydarzeń.

Aby zgłosić się do programu Smolna Academy, należy wysłać wiadomość na adres academy@smolna38.com, a w zgłoszeniu zamieścić swoje dane osobowe, krótkie (trwające do 10 minut) wideo prezentujące umiejętności DJ-skie, tekst opisujący muzyczne inspiracje oraz linki kierujące do profili na Facebooku, SoundCloudzie, Mixcloudzie czy YouTube.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1209857889120048/