Sypialnia to szczególne miejsce w naszym domu. Miejsce odpoczynku i relaksu. Odpowiednie jej zaaranżowanie, daje wytchnienie i poczucie swobody. Poznajcie polską markę, która pomoże aranżować wymarzone cztery kąty!
Lilla Sky to polska marka pościeli i poduszek dekoracyjnych, stworzona dla tych którzy pragną wnieść do swoich sypialni odrobinę skandynawskiej świeżości, optymizmu i harmonii. Odpowiadające najnowszym trendom w aranżacji wnętrz poduszki dekoracyjne Lilla Sky dodadzą koloru i osobowości neutralnemu wnętrzu sypialni i salonu a wykonane z najlepszej jakości bawełny pościele zapewnią nam komfort i wygodę podczas snu. Właściwe użycie kolorów, faktur i tkanin pomaga stworzyć atmosferę sprzyjającą porannemu wstawaniu, odpoczywaniu po intensywnym dniu pracy i dobremu zasypianiu.

Priorytetem marki jest dostarczenie klientom najwyższej jakości produktów o unikatowych wzorach i kolorach, w tym celu Lilla Sky współpracuje z najlepszymi dostawcami tkanin z całej Europy. Tkaniny są skrupulatnie testowane pod względem jakości i komfortu użytkowania oraz wybierane w zgodzie z panującymi trendami w kolorystyce, wzornictwie i fakturze tkanin dekoracyjnych. Wykonane są w 100% z miękkiej w dotyku i przyjaznej dla skóry tkaniny bawełnianej. Wysoka jakość tkanin zabezpiecza przed kurczeniem się i farbowaniem podczas prania oraz gwarantuje długoletnie użytkowanie produktów.

 

foto: Lilla Sky