Chwilę przed Targami Rzeczy Ładnych zaprosiliśmy kilku wystawców na krótką rozmowę. Pięć pytań, pięć odpowiedzi. Dziś gadamy z marką Made For Bed, która wykonuje fantastyczne, kolorowe i przepiękne modułowe zagłówki do łóżek i zapowiada, że na tym się nie skończy.

Kto jest odbiorcą Waszego produktu?

Kreatywni ludzie, którzy cenią sobie komfort i dobry design.

Zaczęło się hobbistycznie czy był to od zawsze przemyślany pomysł na pracę i biznes?

Pierwszy zagłówek stworzyliśmy dla siebie, ale kiedy postanowiliśmy przekuć ten pomysł w biznes, podeszliśmy do sprawy z całym zaangażowaniem.

Czym chcecie się wyróżnić na rynku?

Jakością wykonania, wyborem tkanin, najlepszą obsługą. Nasze zagłówki tworzone są z dbałością o każdy detal – od procesu zamawiania, poprzez konstrukcję, wykonanie, aż po montaż – wszystko jest starannie przemyślane. W ofercie mamy osobiście przez nas wybrane, piękne i wysokiej jakości tkaniny, z których można stworzyć swój, wymarzony i wyjątkowy zagłówek.

Jakie macie plany na rozwój marki?

Niedawno wprowadziliśmy kilka nowych produktów: tapicerowane ramy łóżek, fotele i narzuty – wszystko w tkaninach z naszych kolekcji. Rozszerzamy nasz asortyment. Niebawem będzie można kupić pościel oraz różne fajne dodatki do sypialni i pokoju dziecięcego.

Co dają Wam, jako artystom, imprezy takie jak Targi Rzeczy Ładnych?

To świetna okazja do pokazania naszych produktów ludziom wrażliwym na dobry design oraz nawiązania współpracy z architektami i projektantami wnętrz. Te spotkania są dla nas niezwykle cenne również ze względu na mnóstwo ciepłych słów od zwiedzających, które dodają nam energii i motywują do dalszej pracy. Poza tym to przyjemność spotkania i poznania innych wystawców, nawiązania ciekawych kontaktów. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny!

 

 

Produkty marki dostępne są na Pakamera.pl