Siła jest kobietą- wystawa ilustratorek podczas Festiwalu Plakatu

Siła jest kobietą to wystawa wspaniałych ilustratorek podczas Festiwalu Plakatu organizowana przez Pakamera.pl. Festiwal Plakatu to czas na poznanie wyjątkowych polskich artystów, zakup ich dzieł i oglądanie ich twórczości na żywo.

PAKAMERA.pl – Pakamera.pl to największa platforma zrzeszająca alternatywnych projektantów i niezależnych artystów w Polsce. Jako nowatorski pomysł powstała w 2005 roku i od ponad 14 lat utrzymuje się w czołówce największych sklepów internetowych. Potwierdzają to m.in. badania i rankingi przeprowadzone przez tygodniki opinii i serwisy internetowe. Pakamera.pl to serwis, w którym zdolni projektanci prezentują swoje produkty .To „miejsce spotkań” ludzi zdolnych z tymi, którzy potrafią docenić niebanalny wzór i lubią otaczać się niepowtarzalnymi rzeczami.

Siła jest kobietą to wystawa przedstawiająca grafiki o tematyce kobiecej, wykonane przez kobiety, pokazujące w formie ilustracji, że siła tkwi w kobietach.

Wystawa skupiła cztery fantastyczne ilustratorki:

Mary Zaleska –  jest ilustratorem oraz grafikiem kreatywnym. Jej ilustracje skupiają się na postaciach kobiecych oraz na detalu, teksturze i kolorze.

Ewelina Gąska – absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom uzyskała w 2009 roku w pracowni grafiki warsztatowej prof. Włodzimierza Kotkowskiego. Specjalizuje się w identyfikacji wizualnej oraz ilustracji.

Joanna Gębal –  rocznik ’89. Absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się ilustracją prasową i książkową oraz grafiką użytkową.

Sunday is Monday – ruch, witalność, przedsiębiorczość, siła. Dziewczyny działają w obszarze aktywnego stylu życia. Prowadzą warsztaty, piszą, inspirują. Mają proste przesłanie: Zadbaj o siebie!

Gdzie: Warszawa, Centrum Praskie KONESER, Laboratorium
Kiedy: 21-22.09.2019r.
Godziny: sobota 10:00-20:00, niedziela 10:00-19:00

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/702473390201613/

Nie może Was zabraknąć! Aby wygrać zaproszenie na Festiwal Plakatu, odpowiedz na krótkie pytanie:

Jak rozumiesz słowa – SIŁA JEST KOBIETĄ?