Ring Ring: HADES 23 lipca w Lunaparku

W Ramach Serii Ring Ring na praskim brzegu Wisły będą na nas czekać rapowe akcenty! A już 23 lipca na ringu w Lunaparku wystąpi Hades. Będzie SMOG – jak na lato w mieście przystało!

W ramach serii Ring Ring będziemy mogli usłyszeć śmietankę polskiego (nie tylko undergroundowego) rapu, zapoznać się z muzyczną alternatywą i pobujać do ciekawej elektroniki. Każdy wakacyjny czwartek (od 16 lipca do 3 września), maksymalnie 150 osób, przyjemny plener i tylko wysoka jakość.  23 lipca wystąpi HADES!!

Hades zadebiutował na scenie rapowej w zespole Hi-Fi Banda. Karierę solową rozpoczął w 2011 roku. Dotychczas nagrał cztery solowe płyty, z których przedostatnia pt. „Świattło” wdarła się na 1. miejsce OLiS-u. Najnowszy album “COMBO” ukazuje się 14 listopada 2019 r. W 2013 roku wspólnie z O.S.T.R. nagrał kultową płytę “HAOS”. Album zadebiutował wówczas na 1. miejscu OLiS-u i pokrył się złotem już w przedsprzedaży, a chwilę później platyną. Równolegle ukazał się singiel projektu POE (Projekt Ostry Emade) pt. “My albo oni”, na którym gościnnie pojawił się również Hades. Rok później Łukasz ponownie połączył siły z Ostrym rapując swoją zwrotkę w utworze “Hip Hop Hooligans” z płyty “Kartagina” (O.S.T.R. & Marco Polo)

Na praskim brzegu Wisły będą na nas czekać rapowe akcenty – m.in. Hades, Młody Dzban, Miły ATZ i Piernikowski, zagłębimy się też w ambitną polską alternatywę spod znaku Wczasów, Baascha czy tria KAMP!, a także doświadczymy wspaniałego show Ventolina, czyli czeskiego muzycznego wariata, dla którego nie ma żadnych granic.

Pełen line up:
16.07 Wczasy
23.07 Hades
30.07 Ventolin
06.08 Baasch
13.08 Młody Dzban
20.08 Kamp!
27.08 Miły ATZ
03.09 Piernikowski
04.09 Kukon

Dołącz do wydarzenia TUTAJ

Bilety na wszystkie koncerty w ramach Ring Ring dostępne są TUTAJ

Organizatorzy wraz z artystami podjęli decyzję, że 5% ze sprzedaży biletów z każdego koncertu zostanie przeznaczone na wybrany przez artystę cel charytatywny lub społeczny.