Duet Geebee & FRAME21 dołącza do line-upu akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Już jest! Piąta odsłona akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to chill rapowe, wpadające w ucho “Ty” autorstwa duetu Geebee & FRAME21.

Duet Geebee & FRAME21

Za rap i warstwę tekstową odpowiada pochodzący ze Szczecina, 23-letni Geebee. Gdy usłyszałem ten bit, od razu wiedziałem, o czym chcę napisać – opowiada. Muzykę zacząłem robić ponad 2 lata temu, wcześniej przez kilka lat grałem na perkusji. Hip-hop kręcił mnie jednak od zawsze. W końcu nauczyłem się obsługi programów, kupiłem swój pierwszy mikrofon i zacząłem nagrywać – dodaje Geebee. Newschoolowe brzmienie numeru to z kolei efekt pracy producenta, drugiej ½ duetu, FRAME21. Tworząc nie mam jednego właściwego sposobu – jeśli coś brzmi dobrze, to po prostu jest to dobre – wyjaśnia. Produkując “Ty” nie kierowałem się modą bądź tym, co dzieje się aktualnie w mainstreamie. Robię to, co mi się podoba, co nie oznacza, że nie decyduję się na kompromisy, które często dają zaskakujące efekty – uzupełnia.

Nagranie i miks utworu to efekt pracy Jacka Gawłowskiego dla JG Master Lab. Za obraz do singla ponownie odpowiedzialny jest Łukasz Balcerzak. Klip już teraz obejrzeć można na kanale YouTube Asfalt Records, z kolei utwór “Ty” – do odsłuchania we wszystkich serwisach streamingowych.

Kto jest NEXT?

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. – Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty – opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

Po więcej muzycznych nowości zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.