DŻEJ z singlem „Rookie Roku” wjeżdża w akcję Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

DŻEJ, a właściwie Jakub Sozoniuk, to 19-letni raper pochodzący z warszawskiego Grochowa, który z nowym singlem „Rookie Roku” wjeżdża wprost z przysłowiowego buta w akcję Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT. Bujający głową banger to dwie i pół minuty soczystego braggadacio w wykonaniu młodego rapera i jego symboliczne przejście z undergroundu do mainstreamu.

W przeszłości, DŻEJ występował w warszawskich teatrach muzycznych oraz grał w futbol amerykański. Twórczość Dżeja można określić jako hołd złożony starej szkole, ale w nowoczesnym wydaniu. Znakiem rozpoznawczym artysty są melodyjne, wpadające w ucho refreny, połączone z trueschollowymi, przesiąkniętymi treścią zwrotkami.

Dodajmy, że bit do utworu wyprodukował szczeciński producent Jacon, a nagranie i miks utworu wykonał Jacek Gawłowski dla JG Master Lab. Za obraz do singla odpowiada zaś Łukasz Balcerzak. Utwór “Rookie Roku” już teraz do znalezienia we wszystkich serwisach streamingowych.

Kto jest NEXT?

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 r. i nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. – Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty – opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

Po więcej muzycznych nowinek zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.