Z pewnością większość z was zastanawiała się jak mieszkają sławni i bogaci. Apartamenty, wille, rancza, a nawet własne wyspy. Tak wygląda codzienność celebrytów. Redakcji magazynu Architectural Digest udało się zwiedzić m.in. rezydencje Ralpha Laurena. Zobacz jak mieszka amerykański projektant.

Ralpha Laurena chyba nie trzeba nikomu szczególnie przedstawiać. Ten amerykański projektant jest jedną z najważniejszych osobistości w branży mody. Nieprzerwanie odnosi sukcesy od końca lat 60. ubiegłego wieku. Co więcej, jego majątek szacuje się na ponad 7 miliardów dolarów!

Oprócz miłości do mody, dizajner ma również słabość do samochodów (ma ich ponad 70) oraz pięknych budynków mieszkalnych. Na dom rodzinny Lauren wybrał dom w Bedford z 1919 roku (stan Nowy Jork). Dworek jest „połączeniem domku myśliwskiego z miejską rezydencją” i znajdziemy w nim wiele antyków z XVIII, czy XIX wieku. Poza tym, obiekt stoi na niemałej działce, sięgającej ponad 250 akrów.

Ralph Lauren posiada również domek letni w Montauk, na Jamajce, nieruchomość na Manhattanie oraz ranczo „Double RL” w Kolorado. Ta ostatnia posiadłość (usytuowana na ponad 16 tys. akrach) jest na wskroś amerykańska. Cały wystrój nawiązuje do stylu i sztuki rdzennych Amerykanów. Oprócz głównego obiektu i budynków gospodarczych projektant postanowił wybudować (zamiast domków letniskowych) specjalne tipi dla gości. Jeśli jednak sądzicie, że nie ma tam żadnych rozrywek oprócz koni to możecie być zdziwieni, bowiem Ralph Lauren zaaranżował na ranczu m.in. salę kinową!