Już dziś w serwisie TIDAL pojawią się dwa wydawnictwa, których będzie można posłuchać na tydzień przed oficjalną premierą. Pierwsze z nich to album Made in China  kwartetu Jazzpospolita, który jest zapisem ich trasy koncertowej po Chinach. Drugim jest UZO – album Ukeje, zwycięzcy programu The Voice of Poland.

1 / 1

Już dziś w TIDAL przedpremierowo można posłuchać najnowszego dokonania grupy Jazzpospolita, który jednocześnie jest pierwszym w ich dyskografii albumem koncertowym. Wydawnictwo zatytułowane Made in China oficjalnie ukaże się 30 września nakładem wytworni Audio Anatomy. Podwójny album Jazzpospolitej jest zapisem ich trasy koncertowej po Chinach, podczas której promowali swoje ostatnie studyjne wydawnictwo, zatytułowane Jazzpo. Koncertowy album Made in China jest dla grupy podsumowaniem pracowitego okresu spędzonego przy pracy nad nagraniem i promowaniem płyty Jazzpo. Jednocześnie zespół kończy pracę nad piątym albumem studyjnym i zapowiada jego premierę marzec 2017.

Kolejnym albumem, którego można posłuchać w TIDAL tydzień przed oficjalną premierą, jest UZO autorstwa Ukeje. Zwycięzca programu The Voice of Poland w 2011 roku za swój debiutancki album zatytułowany Ukeje, otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Teraz powraca z UZO – drugą płytą, która ukaże się po czterech latach od jego debiutu.