PREMIERA UTWORU “TO ME” – MOCNA MIESZANKA HOUSE’U, TRAPU i DUBSTEPU

Damian Stankiewicz, czyli DANE to młody artysta, który zdążył już zaznaczyć swoją obecność na rynku muzycznym, zarówno jako DJ, jak i producent. Jego najnowszy utwór „To Me” ukazał się pod szyldem niderlandzkiej wytwórni Sygye. Jest to wybuchowa dawka house’u, inspirowana trapem, dubstepem i future bass’em. W czasie pandemii Dane zaprasza na LOCKDOWN TOUR 2020 – cykl imprez na Facebooku.

DANE – DJ i producent, który łączy twarde dźwięki dubstepu i trapu z mrocznym Bass House’m. Jego debiutancki utwór „Basskick” zajął 14. miejsce na 100 najlepszych piosenek czołowego portalu muzycznego Beatport! Od tamtej pory DANE elektryzuje kluby w Europie. DJ rozpalił już parkiet m.in. w niderlandzkich klubach, grał też na festiwalu muzyki elektronicznej Amsterdam Dance Event w 2018 roku czy podczas King’s Day 2019 w Amsterdamie. Ma także na swoim koncie występ w jednym z tureckich klubów. W Polsce DANE można było zobaczyć m.in. na festiwalu Heartbeat, który od lat przyciąga fanów najlepszego elektronicznego brzmienia. Współpracował również z DJ’em i producentem Matt’em Bukovskim.

Po znakomicie przyjętym utworze „Basskick”, DANE wraca z nowym materiałem. „To Me” to mocna mieszanka, która świetnie sprawdzi się zarówno na słuchawkach, jak i klubowej scenie.DANE stworzył melodyjny utwór z mocnym uderzeniem. Jest to kolejny, konsekwentny krok na drodze młodego artysty, którego marzenia sięgają największych scen świata. „To Me” to singiel, który z pewnością da jeszcze większy rozpęd karierze DANE’a.

LOCKDOWN TOUR 2020

W oczekiwaniu na dalsze podboje europejskich klubów, Dane zaprasza nas na LOCKDOWN TOUR 2020 – cykl imprez na Facebooku. Dane gra na żywo w każdy czwartek o 20:00 – przez cały kwiecień!

Najbliższe występy:
16.04 / brazilian house
23.04 / dubstep
30.04 / future house

Dołącz do DANE’a i zostań częścią LOCKDOWN TOUR 2020 na: FB