Pracownia Północ :: prosto i naturalnie 

Uwielbiamy naturę i wszystko co z nią związane. Dlatego często szukamy marek, które w swojej ofercie posiadają rzeczy tworzone z myślą zero waste i eko. Do takich brandów należy Pracownia Północ, z którą warto poznać się bliżej!

Pracownia Północ to jednoosobowa marka tworząca akcesoria z naturalnych tkanin: plecaki, torby, kosmetyczki i inne drobne dodatki. Autorka ceni prostotę i naturalność: wybiera ponadczasowe proste formy stawiając na jakość – wykonania i użytych materiałów.  W swoich projektach łączy tkaniny nowe i te z historią, dlatego często powstają tylko pojedyncze sztuki lub krótkie serie. Pod igłę trafiają materiały w kwiaty, liście i inne pięknie naturalne wzory. Kolorystyka produktów jest subtelna i kobieca, często pastelowa i przypominająca barwy natury.

Pracownia Północ nie przygotowuje sezonowych kolekcji – duża  część asortymentu jest stała, z kolei nowe produkty pojawiają się co pewien czas, niezależnie od pór roku. W ostatnim czasie wśród nowości pokazały się kolejne, mocno kwieciste wzory kosmetyczek, woreczków na pędzle do makijażu, worków marynarskich, a także letnich toreb o tym samym, sprawdzonym w poprzednich latach kroju z dużymi kieszeniami. Uniwersalne kroje oraz kolorystyka, sprawiają, że wszystkie te rzeczy może nosić zarówno nastolatka, jak i dojrzała kobieta.

Wszelkie nowości od marki Pracownia Północ dostępne są już na platformie Pakamera.pl. Aby je zobaczyć wystarczy kliknąć tutaj!