Nie lubicie Walentynek? My też nie! Ale to nie powód, żeby 14 lutego zostać w domu albo co gorsza, oddać się 50 odcieniom szarości! Jeden z naszych ulubionych kolektywów dj’skich zagra w klubokawiarni Warszawa Powiśle, podczas gorących Antywalentynek!

Porządne Dziewczyny, czyli Ptaku, Bartosz, Kuba, Dyger organizują dla Was najlepszą imprezę w mieście! Oto jak chłopcy zapowiadają swój antywalentynkowy melanż:

Cukier, słodkości i różne śliczności: oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnych dziewczynek, ale ktoś dodał do mieszanki jeszcze jeden składnik – alkohol. I tak narodziły się PORZĄDNE DZIEWCZYNY – świadomi swej imprezowej siły: Ptaku, BRTK, Dyger i Kwiatkowski, postanowili walczyć z nudą i samotnością.

Po takiej zapowiedzi, nie możemy zawieść chłopaków i się nie tam nie pojawić. Nie obiecujemy, że będziecie pamiętać tę imprezę do końca życia, bo jak wiadomo, różnie to po alkoholu bywa, ale na pewno będzie ostro i nieporządnie, jak na prawdziwe Antywalentynki przystało!

WIĘCEJ INFO O WYDARZENIU

MIXCLOUD PORZĄDNE DZIEWCZYNY

FACEBOOK PORZĄDNE DZIEWCZYNY

P.S

Jeśli stęskniliście się za Porządnymi Dziewczynami i nie wytrzymacie bez nich do soboty, to plotka głosi, że w piątek pojawią się w Cafe Kulturalnej.