W dniach od 17 do 29 października 2016 r. Berlin zawita do Polski. Pierwszy tydzień upłynie pod znakiem prezentacji niemal 20 oryginalnych wizytówek Berlina. Z kolei w drugim tygodniu nasz klub zorganizuje liczne imprezy związane ze sztuką, muzyką i sceną.

Za tę fantastyczną inicjatywę odpowiada nie kto inny, jak agencja visitBerlin. Przez 12 dni na warszawskim Placu Dąbrowskiego będziecie mogli przekroczyć próg pop-up-store/pop-up-club i przenieść się chociaż na chwilę do Berlina, który jest place to be dla wszystkich kochających modę, design i kolorowe, kulturalne życie.

W ciągu niemal dwóch tygodni zostanie zaprezentowanych 20 berlińskich marek i 20 wizytówek Berlina z dziedziny kultury i sztuki. Każdy dzień Pop-up-Club poświęcony jest innej, fascynującej dziedzinie, dzięki której Berlin szczyci się mianem stolicy kultury i kreatywności: architekturze, innowacyjnemu miastu, sztuce i muzyce. Najwyższej klasy partnerzy patronują wystawy, koncerty, występy i, każdego wieczora, Berlin Club Party.

 

Więcej informacji: www.facebook.com/events/160731011031145