Plenerowa impreza Fort Open Air 19′ #2 powraca!

Już 13 lipca teren warszawskich Basenów Kora ponownie zostanie opanowany przez entuzjastów muzyki elektronicznej. Plenerowa impreza Fort Open Air 19′ #2 rozpocznie się w sobotę o 19:00 i potrwa do niedzielnego poranka!

Podczas pierwszej, tegorocznej edycji na Wale Miedzeszyńskim przez ponad 13 godzin bawiło się niemal 800 osób. W trakcie każdego z wydarzeń, uczestnicy mają możliwość eksploracji wielu nurtów muzyki elektronicznej – począwszy od downtempo przez house, techno, skończywszy na psytrance. Nieodłącznym elementem towarzyszącym występom DJ-ów, są także doznania wizualne. Dzięki klimatycznym dekoracjom i zaadaptowaniu terenu imprezy, a także występom artystów wizualnych (VJ-ów), każdy z uczestników imprezy może za każdym razem przeżywać wyjątkowe doświadczenie.

Na najbliższym wydarzeniu wystąpi łącznie 8 artystów. Wśród nich Sept , znany jako Dj, producent, promotor, który występował w najważniejszych lokalizacjach za granicą, m.in. w Austrii, Francji, Holandii, Szwecji, Kolumbii czy Gruzji, gdzie do historii przeszedł jego 8,5 godzinny set z Tbilisi. Występował również na polskich festiwalach takich jak Audioriver czy Instytut.

Drugim z headlinerów jest Błażej Malinowski , producent, Dj, promotor tworzący w Berlinie. Współzałożyciel audycji radiowej Fünfte Strasse, który na co dzień wydaje w wytwórniach takich jak m.in. The Gods Planet, Semantica Records, Silent Season czy Technosoul.

Trzeci headliner łączy muzykę klubową i elektroniczną z polską góralszczyzną. Gooral odwiedził koncertowo ponad 20 krajów m.in.: Japonię, Kanadę, Azerbejdżan i większość europejskich państw. Zagrał około tysiąca żywiołowych koncertów na festiwalach takich jak Opener, Exit, Sziget, Colours of Ostrawa, Woodstock, Audioriver.

Pozostali artyści tworzący line-up: Thomas Luke, KUAK, Piotr Ho, MIHVU, CJ Art.

Cieszymy się, że przyjazna atmosfera i wysoki poziom artystyczny imprez, które organizujemy w bliskim otoczeniu natury, przyciąga z roku na rok coraz większą liczbę uczestników. Pierwsza edycja pozytywnie zaskoczyła naszych fanów, a już teraz możemy zapewnić, że druga odsłona dostarczy przybyłym jeszcze więcej pozytywnych wrażeń – podkreślają Bartek Sołśnia i Aleksander Foks.

Dokładny adres miejsca imprezy to Wał Miedzeszyński 345 (wejście od strony Basenów Kora, najbliższy przystanek autobusowy – przyst. Ośrodek Cora)

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/455198388623764/