Sezon ślubny trwa. A wraz z nim przyjaciółki Panien młodych oraz same panny młode i planują niezapomniane wieczory panieńskie. Piękne chwile spędzone na ślubnym kobiercu poprzedzone muszą być nocą pełną szaleństwa. Celem tego szaleństwa nie jest zniechęcenie do ślubu, ale wykorzystanie ostatniej okazji na imprezę w stanie wolnym oraz odstresowanie się od zgiełku związanego z organizacją wesela i ceremonii zaślubin.

Dzisiaj stajemy naprzeciw Wszystkim Paniom, które zastanawiają się co będą robiły w tą zwariowaną noc – wraz z ekipą KLUBOBUSA przyszykowaliśmy dla wszystkich miłośniczek pakamery zabawę w której główną nagrodą jest impreza w  KLUBOBUSIE o wartości około 2000 zł.


Zasady są proste:

Zaplanuj wymarzony wieczór Panieński. Wymyśl fabułę planowanej imprezy, zaprojektuj trasę na terenie Warszawy, dokładnie przemyśl stroje uczestniczek. Konieczne jest wykorzystanie w procesie planowania asortymentu dostępnego w pakamera.pl. Opis wraz z prezentacją graficzną ( rysunek, mapa, wizualizacja) prześlij na mail o GALERIA@PAKAMERA.PL do 17 czerwca.

Po tym terminie jury w postaci zespołu pakamery oraz ekipy klubobusa wyłoni 5 finalistek które będą mogły walczyć o główną nagrodę na FACEBOOKU zbierając głosy na swój plan wieczoru.

Dodatkowe ważne informacje:

1. Realizacja zlecenia w w dowolnym dostępnym terminie – zależnie od zabookowanych rezerwacji

2. Ramy czasowe kursu to 2 – 3 h

3. Kurs może odbyć się w promieniu 50 km od centrum WARSZAWY

4. Organizator zapewnia  klubobus z obsługą oraz open bar, wszelakie elementy dodatkowe po stronie zwyciężczyni konkursu.

5. Realizacja nagrody do końca roku 2011 (oprócz sylwestra)

agaizuza

klubobus

knab1