Ola Poskrop zamyka tegoroczną edycję akcji FONOBO Pitcher! Posłuchaj kawałka “Better Place” już teraz!

FONOBO Label ogłasza ostatnią uczestniczkę akcji FONOBO Pitcher w tym roku. Do projektu dołącza Ola Poskrop z kawałkiem “Better Place”. Numer jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych i na kanale FONOBO Label na YouTube.

Ola Poskrop to niezwykle wrażliwa i emocjonalna siedemnastolatka. Z muzyką związana od dziecka. Cały czas poszukuje nowych i świeżych dźwięków, brzmień oraz rozwiązań, dlatego też często sięga po różne instrumenty. Na pisanie tekstów odważyła się dopiero na początku 2020 roku i niemal od razu zaczęła dzielić się swoją twórczością z bliskimi. Teraz idzie o krok dalej i prezentuje swoją muzykę w akcji FONOBO Pitcher.

Jej debiutancki utwór nosi tytuł “Better Place” i inspirowany jest prywatnymi przeżyciami Oli. Młoda artystka stworzyła go po trudnym dla niej okresie i dała w ten sposób upust swoim emocjom. Pisanie tekstów i tworzenie melodii to jej recepta na radzenie sobie z problemami i gorszym samopoczuciem.

Piosenka “Better Place” ukazała się nakładem FONOBO Label. Autorką tekstu oraz melodii jest Ola Poskrop, a za produkcję odpowiada Andrzej Izi Izdebski. Utworowi towarzyszy pełen emocji klip. Numer od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube wydawcy.

Singiel „Better Place” został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Jest to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Projektowi patronują Radio Afera, Kulturalne Media, All About Music, JazzSoul.pl, Example.pl i Technikolorowy.