KIWI dzieli się kolejnym singlem! Numer “Ruszaj” już dostępny!

KIWI dzieli się ze słuchaczami kolejnym hipnotyzującym singlem! Numer “Ruszaj” jest trzecim kawałkiem, którym artystka zapowiada swoją nadchodzącą EPkę. Nowy materiał ukaże się już za tydzień nakładem FONOBO Label. Płytę cały czas można zamawiać w preorderze.

Ruszaj

“Ruszaj” to kolejna muzyczna propozycja od KIWI. Artystka numerem zachęca do przełamywania swoich lęków i dodaje wiary we własne możliwości. Jak sama mówi: “Ruszaj” to piosenka ode mnie do mnie i dla mnie. Napisałam ją, żeby pchnąć się do przodu i przełamać swoje lęki. Myślę jednak, że wiele osób się z nią utożsami i wyniesie coś dla siebie.

Nowy singiel od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube. Autorką tekstu oraz melodii jest KIWI. Artystka odpowiedzialna jest również za produkcję kawałka, w której wsparł ją Jeremiasz Hendzel. Singlowi towarzyszy wizualizacja stworzona przez Paulinę Szyłejko.

“Ruszaj” jest trzecim singlem, którym artystka zapowiada nadchodzącą EPkę “Paranoje”. W marcu KIWI podzieliła się z fanami hipnotyzującym numerem “Kruszysz”, a miesiąc później opublikowała kawałek “Paranoje”, w którym postawiła na mocniejsze, elektroniczne brzmienie. ‘

“Paranoje” EP – najnowsza EPka KIWI ukaże się już za tydzień. Artystka sama przyznaje, że materiał, który się na niej znalazł jest jej najbliższy, ponieważ odpowiedzialna jest w dużym stopniu również za produkcję. Płytę cały czas można zamówić w preorderze na stronie wydawcy.

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała swój debiutancki singiel. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę „Nocą”. Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify. KIWI była jedną z twarzy pierwszej lokalnej odsłony projektu RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów z Polski. Jej debiutancki album zatytułowany “Pętla” ukazał się 28 stycznia 2022 r. i zebrał wyłącznie pozytywne recenzje. Przy okazji premiery płyty, artystka zagrała trasę koncertową w największych polskich miastach, którą wyprzedała w zaledwie kilka dni! Z premierowym materiałem wystąpiła również na scenach polskich festiwali – FEST Festival, OFF Camera, Great September. Jesienią wyruszyła w kolejną trasę koncertową i wypuściła wyjątkową live sesję, w ramach której zaprezentowała swoje najpopularniejsze numery w zupełnie nowej odsłonie.

Aby być na bieżąco koniecznie śledź naszą zakładkę MUZYKA.