KIWI wraca z nowym singlem! Utwór 'Kruszysz’ już dostępny!

KIWI powraca w doskonałym stylu! Rok temu zadebiutowała niezwykle dobrze przyjętym albumem “Pętla”, a dziś prezentuje singiel, którym zapowiada swój nowy materiał. “Kruszysz” to połączenie hipnotyzującego elektronicznego brzmienia i charakterystycznego wokalu KIWI. Numer od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

KIWI

KIWI – jedna z najciekawszych artystek polskiej sceny muzycznej, podzieliła się dziś z fanami swoim najnowszym singlem. Numer “Kruszysz” jest zapowiedzią nadchodzącego materiału artystki, który ukaże się pod szyldem FONOBO Label – wytwórni, z którą KIWI współpracuje do początku swojej kariery. Premierowy utwór jest połączeniem hipnotyzującego brzmienia z charakterystycznym wokalem artystki. Kruszysz to mocne (od)loty i bolesne upadki. Zakazane motyle w brzuchu, które czujemy z różnych powodów – komentuje KIWI.

“Kruszysz” to kolejny efekt współpracy KIWI z duetem producenckim SARAPATA. Autorką tekstu oraz kompozycji jest KIWI, a nad produkcją czuwała wspólnie z Michałem i Mateuszem. Artyści pracowali już razem przy wcześniejszym wydawnictwie artystki, które zyskało ogromną przychylność fanów i krytyków.

Premierowemu numerowi towarzyszy klimatyczny klip stworzony przez Natalię Pośnik (Art Director & DOP) oraz Izabelę Zubrycką (Dir). Obraz jest już dostępny na kanale YouTube KIWI.

KIWI

BIO
Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian – krakowska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza. Swoją solową karierę rozpoczęła od akcji FONOBO Pitcher, w ramach której wydała swój debiutancki singiel. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę „Nocą”. Jej wrażliwość oraz świeże podejście do muzyki zostały docenione przez słuchaczy oraz Spotify. KIWI była jedną z twarzy pierwszej lokalnej odsłony projektu RADAR, którego celem jest wspieranie młodych artystów z Polski. Jej debiutancki album zatytułowany “Pętla” ukazał się 28 stycznia 2022 r. i zebrał wyłącznie pozytywne recenzje. Przy okazji premiery płyty, artystka zagrała trasę koncertową w największych polskich miastach, którą wyprzedała w zaledwie kilka dni! Z premierowym materiałem wystąpiła również na scenach polskich festiwali – FEST Festival, OFF Camera, Great September. Jesienią wyruszyła w kolejną trasę koncertową i wypuściła wyjątkową live sesję, w ramach której zaprezentowała swoje najpopularniejsze numery w zupełnie nowej odsłonie. Aktualnie pracuje nad nowym materiałem, który zapowiada wydanym właśnie singlem “Kruszysz”.

Aby być na bieżąco śledź nasza zakładkę MUZYKA oraz nasz profil na Instagramie.