Trixie Mattel to gwiazda świata drag i muzyki. Dzięki swojemu charyzmatycznemu usposobieniu zyskała sobie zwycięstwo w trzecim sezonie RuPaul’s Drag Race All Stars, a tym samym miłość wielu ludzi na całym świecie. Teraz Trixie powraca z własną linią kosmetyczną o nazwie Oh Honey by Trixie Mattel.

Trixie Mattel to postać, która łączy w sobie urodę ślicznej laleczki z klimatami country. Widać to zarówno w strojach, fryzurze jak i oczywiście makijażu. Zwyciężczyni RuPaul’s Drag Race All Stars teraz daję swoim fanom możliwość wykonania niezwykłych makeupów. Wraz z marką Sugarpill stworzyła limitowaną linię kosmetyków do makijażu, którą nazwano „Oh Honey” – to zdanie jest znakiem rozpoznawczym Trixie i idealnie oddaję charakter kolekcji.

Wolna od parabenów, bezglutenowa i „cruelty-free” kolekcja zawiera sześć uniwersalnych odcieni, które mają bardzo szykowne nazwy, począwszy od Ponyboy do Dolly. Nie brakuję również hołdu dla lalki Barbie, w palecie znajdziemy matowy różowy odcień arbuzowy, który plastikowa piękność uwielbia. A dlaczego Barbara, a nie Barbie? Ponieważ pełne imię najsłynniejszej lalki to Barbara Millicent Roberts.

Kosmetyki z linii Oh Honey by Trixie Mattel trafią do sprzedaży 5 września i będzie można je kupić na stronie sugarpill.com. Promocji oczywiście towarzyszy bardzo klimatyczna sesja w stylu Trixie.

źródło: sugarpill.com