Ogień! Premiera singla zespołu ECHO zapowiadającego debiutancką płytę.

Singiel Ogień zespołu ECHO to emocjonalna opowieść o pożądaniu i zakazanej namiętności między dwojgiem ludzi. W warstwie muzycznej utwór jest połączeniem klasycznego rockowego brzmienia z mocnymi gitarami i elektronicznymi, współczesnymi akcentami. Premiera płyty zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Utwór Ogień prezentuje duży ładunek emocjonalny zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej. Piosenka ma nośną konstrukcję z refrenem, który kulminuje emocje.

Tekst – autorstwa Patrycji Kosiarkiewicz i muzyka Noxa tworzą elektryzujący koktajl pełen intensywnych emocji, który silnie oddziałuje na zmysły i wyobraźnię. Jest pełen wrzących, sensualnych doznań i wewnętrznych zmagań z palącym pragnieniem. Muzycznie jest to najmocniejszy utwór z naszych dotychczasowych singli, także w warstwie wokalnej.  – mówi Zosia Nowakowska, wokalistka zespołu ECHO.

Do utworu powstał teledysk, który oddaje duszną, napiętą atmosferę piosenki, z bardzo zmysłowymi zdjęciami Pawła Pilipienko.

ECHO to nowa konstelacja muzyczna na polskiej scenie. Powstała w wyniku spotkania Zofii Nowakowskiej, doświadczonej wokalistki o ogromnym dorobku scenicznym, z producentem muzycznym występującym pod pseudonimem Nox. Na płycie, która ukaże się w jesienią znajdzie się kilkanaście utworów inspirowanych klimatem retro i nostalgicznym, nieco brudnym brzmieniem, jednocześnie czerpiąc ze współczesnych, elektronicznych nurtów.

Ogień to trzeci singiel po utworach Zawołaj i Deja vu zapowiadający debiutancką płytę zespołu ECHO.

Ogień, premiera 25.05.2021
Słowa: Patrycja Kosiarkiewicz
Muzyka: Nox

Zofia Nowakowska – wokalistka, która swoją karierę muzyczną rozpoczynała jako nastolatka w teatrze muzycznym Studio Buffo, gdy w 2004 roku wcieliła się w rolę Julii w musicalu Romeo i Julia. W ten sposób zaczęła się jej trwająca do dziś musicalowa przygoda. Od kilku lat występuje w Teatrze Roma, gdzie grała główne role w musicalach: Mamma mia, Piloci.
W najnowszej produkcji Romy – musicalu Aida można zobaczyć ją w roli Amneris. Głos Zofii można usłyszeć również w różnych projektach muzycznych na scenach całej Polski (m. in. na koncertach Piotra Rubika i Jacka Cygana), a także na ekranach kin. Ostatnio w polskiej adaptacji nowej wersji Króla Lwa – dorosła Nala śpiewała właśnie jej głosem.

Po więcej muzycznych nowości i zapowiedzi zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.