Już w najbliższą niedzielę w warszawskiej Babce do wynajęcia odbędzie się kolejna, wiosenna edycja targów mody OCH!BAZAR. W ten weekend spotkacie swoich ulubionych twórców, którzy zaprezentują Wam najnowsze kolekcje. Zaklinamy wiosnę, niech przychodzi jak najszybciej!

och20.03.16

Och! Bazar promuje nie tylko stabilne od kilku lat na rynku marki projektanckie, zaprasza także do współpracy tych z potencjałem, którzy dopiero zaczynają. Tzw. Marki z misją to przede wszystkim polskie projekty, biżuteria, ręcznie robione buty, bielizna, a także ceramika i dekoracja wnętrz stające się alternatywą dla produktów sieciówkowych produkowanych masowo w Azji. Marki takie korzystają także z lokalnych materiałów i dystrybucji wspierając rodzimy rynek. Zarazem utrzymują design i jakość na wysokim poziomie. Targi dedykowane są tym, którzy oczekują więcej. 

Blisko 100 polskich wystawców spotkacie jednego dnia, w jednym nowoczesnym miejscu – Babka do wynajęcia. Od ubrań, biżuterii, dodatków, butów, torebek, po gadżety do domu, akcesoria do wystroju wnętrz, lampy, meble.
Najnowsze wiosenne kolekcje. Wiosna u polskich projektantów. Najlepsi projektanci, najlepsza, moda, najlepszy design. Zachęcamy do wspierania polskich marek. Organizatorzy gwarantują oryginalne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju projekty. Pozostajemy w klimacie slow fashion & slow life i zapraszamy do celebrowania życia.

 

Więcej info: www.facebook.com/events/1512392655731382/