16 kwietnia otwiera się NIEBO! Pierwsza taka w Warszawie wielowymiarowa przestrzeń stworzona dla wszystkich wielbicieli niesztampowej rozrywki. W przedwojennej kamienicy połączy się życie nocne, sztuka i kultura kawiarniana. Impreza otwarcia w sobotę 16.04 o 21:00, będzie szaleństwo, będzie zapomnienie, będą grzesznicy, święci i rozgrzeszający! NIEBO, ul. Nowy Świat 21!

Tuż przy Rondzie de Gaulle’a stoi kamienica po dawnym kinie i restauracji, jedna z najpiękniejszych przestrzeni w Warszawie. Już w kwietniu wrócą jej lata świetności – otrzyma nowe życie: muzyczne, rozrywkowe, kawiarniane, kulturalne, artystyczne: NIEBO.  NIEBO to koncept, którego Warszawa potrzebuje – atrakcyjnego miejsca łączącego klub nocny, salę koncertową i przestrzeń kulturalno-artystyczną, z różnorodnością tematów, otwartego na nowości i swobodnego.  Na blisko 800m2 powierzchni, podzielonej na strefy o odmiennym, nietuzinkowym wystroju, odbywać się będą rozmaite wydarzenia. Wielbiciele imprez nie raz doznają nieokiełznanej spontanicznej zabawy, a fani wyśmienitych trunków znajdą to co lubią w dwóch barach. W NIEBIE odbywać się  będą duże koncerty gwiazd, kameralne wieczory jazzowe, czy występy nowych, niszowych artystów. Przestrzeń posłuży także jako centrum kulturalno-artystyczne, w którym organizowane będą inspirujące spotkania, wystawy, instalacje, a także pokazy filmowe na autentycznym ekranie kinowym. Zagości tam sztuka niezobowiązująca oraz ta bardziej wymagająca. Wkrótce w NIEBIE znajdzie się również bistro, gdzie będzie można przekąsić coś na szybko, popijając lampką szampana, jak i zjeść obiad z przyjaciółmi.

NIEBO otwiera się huczną imprezą już w sobotę 16 kwietnia. To będzie najważniejsze wydarzenie tej wiosny! O niebotyczny klimat i dzikie tańce do rana zadba doskonały skład DJ-ski, podkreślający wielowymiarowy charakter miejsca: Novika & Mr. Lex, Last Robots, Miko Czajkowski, Nowosad oraz Kuvau! W trakcie imprezy wystąpi także doskonała Rosalie. Tej nocy taniec okaże się jedyną właściwą drogą do zbawienia, a poranek rozkoszną apokalipsą. NIEBO się otworzy.

 

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1162115290495469/

 

zdjęcia: materiały prasowe