Nadchodzi Plebiscyt EKOTYKI 2020!

Nadchodzi Plebiscyt EKOTYKI 2020! Między 10 a 30 stycznia wybierzemy największe eko-hity w Polsce!

EKOTYKI 2020 to wyjątkowe nagrody dla branży kosmetyków naturalnych, przyznawane przez organizatora targów Ekotyki, które od 2017 roku odbywają się w Krakowie i Katowicach, a od niedawna także online. Ekotyki to nie tylko wydarzenie – to jedyna w swoim rodzaju społeczność miłośników (głównie miłośniczek) naturalnej pielęgnacji i świadomego dbania o siebie.

Organizatorzy Ekotyków postanowili uhonorować najlepsze naturalne produkty, inicjatywy ekologiczne i wyróżnić firmy za ich odpowiedzialne podejście do ekobiznesu. Zwycięzcy Plebiscytu otrzymają ręcznie wykonaną, drewnianą statuetkę w swojej kategorii i będą mogli wykorzystać wyróżnienie do promocji swoich produktów i firm.
EKOTYKI 2020 to jedyny Plebiscyt poświęcony wyłącznie branży kosmetyków naturalnych i inicjatywom ekologicznym!

EKOTYKI 2020 zostaną rozdane w 9 kategoriach:
1. Naturalna Marka Roku – nominacje publiczne
2. Naturalny Debiut Roku – wspólne nominacje od Ekspertek Ekotyków i Drogerii Pigment
3. Naturalna Akcja Roku – nominacje publiczne (organizacje, akcje ekologiczne)
4. Naturalny Hit Roku (bestseller / must have naturalnej pielęgnacji) – nominacje Ekspertek Ekotyków i Drogerii Pigment
5. Naturalny Produkt do Twarzy – nominacje publiczne
6. Naturalny Produkt do Ciała – nominacje publiczne
7. Naturalny Produkt Wellness / Home SPA – nominacje publiczne
8. Naturalny Produkt dla Mężczyzn – nominacje publiczne
9. Wyróżnienie Super Ekotyki (za opakowania, podejście less/zero waste) – wspólne nominacje od Ekspertek Ekotyków i Drogerii Pigment

Już 10 stycznia o godzinie 11:00 rozpocznie się zbieranie nominacji w kategoriach publicznych! Koniecznie odwiedźcie stronę Plebiscytu i dodajcie swoje typy: https://ekotyki.pl/plebiscyt!

Etap nominacji zakończy się 17 stycznia o północy, a głosowanie we wszystkich kategoriach zaczniemy 20 stycznia 2021. Potrwa ono do 30 stycznia i będzie mu towarzyszył Konkurs!
Do zdobycia w nim będzie lodówka kosmetyczna marki FLUFF oraz zestawy kosmetyków naturalnych ufundowanych przez Drogerię Pigment!

Macie już swoje typy?

Rozpoczynamy głosowanie:

https://ekotyki.pl/plebiscyt/glosowanie

Głosowaniu towarzyszyć będzie Konkurs – osoby, które kreatywnie i zaskakująco odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą miały możliwość wygrania nagrody głównej – lodówki kosmetycznej marki Fluff oraz zestawu kosmetyków naturalnych od Drogerii Pigment o wartości 500 zł, za 2 i 3 miejsce nagrody to zestawy kosmetyków o wartości odpowiednio 300 i 100 zł.
Głosowanie trwa od 20.01 od godziny 11:00 do 30 stycznia do 23:59
Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 4 lutego. Zwycięzca każdej z kategorii otrzyma wyjątkową, wykonaną ręcznie drewnianą statuetkę, a w kategorii Naturalny Debiut Roku dodatkowo darmowe stoisko na naszych targach 🙂