Mopsik, który chciał zostać króliczkiem

Pamiętacie historię naszego słodkiego Mopsika? Już 25 marca premiera kolejnej części tego przeuroczego pieska Mopsik, który chciał zostać króliczkiem!!!
Gdy w domu Chloe zjawi się nowy mieszkaniec, Peggy znów będzie musiała wymyślić plan, aby skupić na sobie uwagę ukochanej właścicielki. Czy to jednak wystarczy, by Peggy poczuła się kochana jak dawniej? 

Od kiedy Peggy znalazła Chloe, życie układa się świetnie! Jest kochana i rozpieszczana, a dni upływają jej na zabawach z ukochaną dziewczynką. Jednak nad idealnym życiem małego mopsika zbierają się ciemne chmury. Tuż przed Wielkanocą w domu pojawia się, bowiem mała króliczka. Do tej pory Peggy była najważniejszym zwierzakiem w domu, teraz jednak uwaga mieszkańców skupia się również na Coco. Peggy zrobi wszystko, aby odzyskać miłość swojej rodziny. Zazdrosny psiak wymyśla sprytny plan, postanawia zostać… królikiem. Czy Peggy zrozumie, że miłości wystarczy dla wszystkich?
Mopsik, który chciał zostać króliczkiem, wyd. Wilga to drugi tom uroczej opowieści o mopsiku Peggy, który chce być akceptowany i kochany. To uniwersalna opowieść
o bezwarunkowej miłości i o tym, że zawsze należy być sobą.
Książka została prostym językiem, dzięki czemu świetnie sprawdzi się, jako pierwsza samodzielna lektura.

Premiera: 25.03.2020
Grupa wiekowa: 6-8 lat