Moonholi :: lifestylowo-ekologiczna marka jogowa

Mata do jogi wcale nie musi być nudnym kawałkiem tworzywa. Moonholi to lifestylowa marka jogowa, która odznacza się eleganckim, nowoczesnym designem. Dodatkowo maty są w pełni ekologiczne!

Moonholi to nie tylko kolejna marka na rynku. To filozofia, która mówi o tym, że Wszechświat jest efektem Inteligentnego Projektu oraz żeby czerpać garściami z jego uniwersalnych, kosmicznych mocy, aby osiągnąć harmonię, oraz życie, jakiego pragniemy. Marka jest również kwintesencją naturalnej kobiecości, uniwersalnych prawd natury i holistycznego stylu życia.

Maty od Moonholi przeznaczone są dla aktywnych, niezależnych i świadomych współczesnych kobiet. Przepiękny, elegancki i nowoczesny design mat znakomicie wkomponowuje się w każde otoczenie i sprawia, że praktyka jogi lub trening jest prawdziwą przyjemnością. Designerskie printy inspirowane są naturą, podróżami, sztuką i uniwersalną duchowością.

Wszystkie produkty marki są tworzone również w ekologicznym nurcie, tak by szerzyć świadomość o środowisku naturalnym. Przy produkcji mat nie są jest stosowane szkodliwe PCV ani żadne inne toksyczne substancje. Wszystkie produkty powstają z naturalnego kauczuku, a ich piękne wzory wykonywane są z zastosowaniem naturalnych farb na bazie wody, tak, aby chronić nasze ciała oraz Planetę Ziemię.

W ofercie marki znajdziemy aktualnie pięć różnych wzorów – MOON GIRL, VIBRATION, ILLUMINATION, VENUS, BODY. Każdy z tych mat opowiada inną historie oraz wysyła inną energię. Wszystko po to byśmy odnaleźli produkt najlepiej pasujący do naszego własnego charakteru.

Produkty marki Moonholi dostępne są już na platformie Pakamera.pl. Poznaj bliżej maty i znajdź swoją, która będzie podkreślać Twój charakter. By je zobaczyć i zapoznać się z ich historią wystarczy przejść tutaj.