Modne ubrania w paski

Czas na wiosenne odświeżenie szafy. W tym sezonie, oprócz neonów nosimy również paski. Może nie jest to nowość jeśli chodzi o modę, ale w tym sezonie idziemy na całość! Ubrania w paski nosimy we wszelkich możliwych konfiguracjach.

Ten sezon jest pełen kolorów i wzorów. Jedną z topowych tendencji na wiosna-lato są ubrania w paski. Pewnie myślisz sobie teraz „no ale mi odkrycie, przecież paski są zawsze modne”. Trudno się nie zgodzić. Jednak w tym roku idziemy z nimi o krok dalej i uderzamy w lekkie szaleństwo! Ponieważ w tym sezonie paski łączymy ze sobą w najróżniejszych konfiguracjach. Bawimy się ich wielkością, kolorem i ułożeniem. Dlatego nie bój się miksu grubych pionowych pasów z cienkimi pionowymi. Takie małe szaleństwo to doskonały pomysł na wiosenno-letnie stylizacje. Daj się również nieco ponieś kolorom. Mile widziane są neony, jak i pastele, ale oczywiście nieśmiertelne pozostają również biel i czerń.

Ubrania w paski to zarówno opcja na codzienną jak i bardziej wyjściową stylizację. Ta sama sukienka w paski założona do sportowych butów może być doskonałym pomysłem na biurową stylizację, a połączona z ulubionymi szpilkami i delikatną biżuterią stanie się doskonałym wieczornym outfitem. Najważniejsze jest to, że kupując pasiaki robisz inwestycję na całe życie. Bo tak jak zostało to już wspomniane, paski są zawsze modne! Dlatego jeśli szukasz modnych propozycji w pionowe, poziome lub ukośne pasy to koniecznie zajrzyj na platformę Pakamera.pl! Znajdziesz tam specjalną selekcje z ubraniami w paski. Wystarczy kliknąć tutaj!

zdjęcia: Pakamera.pl