GLUTAMINIAN WSCHODU

Glutaminian Wschodu to nowa seria wydarzeń dedykowana w całości artystom, których życie zawodowe skupia się na wschód od adresu Jasna 1. Tym samym będziecie mogli zetknąć się z twórczością producentów i DJ’ów zarówno z dalekiego Władywostoku czy Pekinu, sąsiedniego Kijowa czy Mińska, tajemniczego Baku i Duszanbe, słonecznego Teheranu, Bejrutu i Tel Awiwu, a także swojskiego Rembertowa i Wesołej.

Nie zamykają się na żaden gatunek i nie zawężają obszaru działania, aby prezentować maksymalnie szerokie spektrum muzyczne. Glutaminian Wschodu może powodować uzależnienie to nie jest w żadnym stopniu szkodliwy, ba, udowodniono wręcz jego pozytywny wpływ na środowisko.

Bohaterem kolejnego wydarzenia będzie delegat z Bliskiego Wschodu – Ido Morali, czyli telawiwski DJ i promotor, którego życie zawodowe skupia się pomiędzy klubami Beit Maariv, Beit Hapsanter – בית הפסנתר, Goda Bar, a jego kolektywem Haute Couture, który z sukcesami animuje telawiwskie życie nocne. Ido jest również bardzo blisko związany z artystycznym środowiskiem Rabbits In The Sand, które współorganizuje magiczne rave’y na izraelskich pustyniach, a także partycypują w izraelskiej odnodze Burning Manמידברן )'( Midburn Festival. Muzyka Ido to mieszanka wszystkiego, co charakterystyczne dla tamtejszej sceny: groove, melodia, nieprzewidywalność i silne wpływy nu-disco, habibi house i hummus wave.  

EVENT: facebook.com/events

BAR:
Ido Morali (Rabbits In The Sand / Haute Couture)
Meg (Prozak 2.0)
Mr. Lex b2b Holiday 80 (Czwórka / Whiskey Disco)
K.O.D.: Pitti Schmitti & Kovvalsky (Jasna 1)