Czeka Cie niezapomniany (lub odrobinę jak przez mgłę pamiętany) Sylwester w Warszawie? Nadal nie wiesz, gdzie z przyjaciółmi spędzisz jedyna noc w roku? Ostatnią noc! Mamy małą ściągawkę na 13 miejscówek pośród, których sami nie potrafimy się zdecydować gdzie spędzimy dziką sylwestrową noc! Od muzycznych uniesień, po niezapomniane smaki w ulubionych restauracjach. Sprawdźcie naszą ściągawkę na SYLWESTER 2018/2019!

1. Szampański Sylwester w MDMie

Stołeczny kompleks rozrywkowy, zameldowany na Marszałkowskiej 45/49, wprowadzi Was po raz pierwszy do tajemniczej przestrzeni, na drugim piętrze Marszałkowskiej 45/49 (tuż nad barem WARMUT i GRAM). Na tym samym piętrze znajduje się rozniosły taras, z którego widok zawróci Wam w głowie. Oto wspomnienia sprzed lat, zakorzenione w budynku MDM, gdzie niegdyś odbywały się najlepsze bale sylwestrowe w stolicy! Przywracamy wyjątkowość lat 70, przepych lat 80 i szaleństwo lat 90!

facebook.com/events

2. Smolna NYE 24h

Rok 2018 zakończymy zgodnie z zeszłoroczną tradycją Smolnej – impreza będzie trwać przez 24 godziny non-stop. Zagrają dla Was rezydenci oraz bliscy DJ-e, którzy stale występują w murach Smolnej: Blazej Malinowski, AGIM, Deas, Anja Kraft, Truant, Diana d’Rouze.

facebook.com/events

3.  Sylwester na Jasnej 1

Tu więcej słów nie potrzeba! MAIN ROOM (VTSS & Friends): Pris (Semantica Records / Non Series / UK) Lutto Lento (DUNNO Recordings) VTSS (Jasna 1 / Brutaż) Abu Zeinah (Behind The Stage) DJ Motorola
BAR ROOM (Jasna 1 Family): MKO (Jasna 1 / dype) Cyryl (Jasna 1 / Move Mózg) Ola Teks (Jasna 1 / Move Mózg) Pitti Schmitti (Jasna 1 / K.O.D.) Kovvalsky (Jasna 1 / K.O.D.)

facebook.com/events

4. Golden Eye New Year’s Eve

Masz do dyspozycji całą przestrzeń NA LATO i Jackpot Warsaw wraz z jego aksamitną salą z cocktail barem na dole. Towarzysko, intymnie, romantycznie – sam zdecydujesz jaką opcje wybrać. Z dreszczykiem emocji i kieliszkiem Moët & Chandon w dłoni, w towarzystwie doskonałej muzyki, pięknych ludzi i złotej scenerii szampańsko rozpoczniemy 2019 rok.

facebook.com/events

5. Superstars :: Niebo x ŁOWCY

Szampan, brokat i muzyczne sławy wszystkich dekad – to w skrócie nasz niezawodny przepis na udanego Sylwestra. W tę wyjątkową grudniową noc w Niebie poczujesz się jak gwiazda. J. Lo czy Beyoncé? Michael Jackson czy Stevie Wonder? P. Diddy czy Kanye? Madonna czy Cher? Ty decydujesz. Gwiazdorski repertuar dobiorą: Kotojeleń i Borucci (Rapperoni), Princess Rap, GLASS Hunters, DJ PUNCHLINE (ŁOWCY)

facebook.com/events

6. Sylwester w SPATiFie

ZRÓBMY TO W SPATIFIE – piękny rok wymaga pięknego finału! Mamy dla Was dwie opcje: FULL z kolacją, szampanem G.H. Mumm i miejscem przy stoliku lub wejście na imprezę. O oprawę muzyczną zadbają: Na piętrze w Sali Holoubka: wspaniała Dj Lazy One w towarzystwie dżentelmenów z Soul Service (Burn Reynolds & Misty) Na parterze: Karol Strzemieczny oraz Lunateque.

facebook.com/events

7. Nowojorska domówka w 6 cocktails

Zastanawiacie się co zrobić w Sylwestra – zostać, wyjechać, uciekać.. ? Mamy dla Was najtańszy bilet do Nowego Jorku! Napełnijcie brzuchy w Reginie żeby mieć siły na tańce z Porządnymi Dziewczynami w 6 cocktails Line up na powitanie Nowego Roku:
31.12. 21:00-00:00 before w Reginie
22:00 Porządne Dziewczyny w 6cocktails
1.01. 12:00-14:00 brunch w Reginie
facebook.com/events

8. WELES 19

Uroczysta noc inspirowana dekadą splendoru, libacji i dancingu – tak, właśnie tego! W ten sylwestrowy wieczór mroczna przestrzeń Welesa zostanie przekształcona w błyszczące widowisko muzyki lat 70, tańca, koktajli i nie tylko! Obowiązkowa będzie chęć zabawy w najlepsze, jak i widowiskowe kreacje! W tę noc mogą to być czarny krawat lub błyszczące cekinowe sukienki – w obu przypadkach obdarują Was tajemniczymi maskami!

facebook.com/events

9. Sylwester w Elektrowni Powiśle

Najmocniejsze ekipy 2018 koniec roku świętują razem! Liestyle, Flirtini, Hocki Klocki i Martini pod jednym dachem Elektrowni Powiśle! Odpalaj dobrą energię – widzimy się 31.12! No Martini No Party! Parkiet wygenerują: Jedynak & Ment XXL (Flirtini) CZARLSON (liestyle*) Dj Black Belt Greg, Tort, BLACSS, Miko Czajkowski

facebook.com/events

10. Halo Sylwek! 1977/2019 WuWu

Mili Państwo, zbliża się dzień sylwestrowy – czyli dzień jak co dzień – chyba, że spędzicie go z nami i wspólnie wyruszymy w podróż, cofając się w kolorowe lata 70’, gdzie sztuczne kwiaty w kryształach zdobiły dumnie stojące na ławach telewizory – obiekt pożądania obywateli Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Będziemy wznosić kieliszki, zajadać śledzika, bawiąc się świetnie – tańcząc wężyka! To będzie zabawa pełna absurdów i sprzeczności WuWu gości wszystkich gości

facebook.com/events

11. Nowy Rok w barStudio

Czym będzie Warszawski Nowy Rok w barzeStudio? A w zasadzie – co na nim będzie? Będą muzycy i będą instrumenty. Hersztem tej bandy, czy w zasadzie tego bandu, będzie Łukasz Owczynnikow (CzessBand, Warszawska Orkiestra Sentymentalna). Będzie grany jazz, swing i starowarszawskie melodie – na przywitanie.  Będzie śpiew. Śpiewał będzie Michał Skrok. Będą Stare Piosenki Nocą (Dlaczegolubiestarepiosenki + Bratko Miodovic). Będzie foyer Teatru Studio, gdzie będą miejsca siedzące, dodatkowy bar, muzyka.

facebook.com/events

12. DZiKość Serca

DZiK w Sylwestra! DZiKość Serca! Zagrają Double Trouble & Kill Collins. W 2019 wchodzimy w klimacie lat 80/90 w atmosferze Bezwzględnej Miłości.

facebook.com/events

13. Sylwester w Hali Koszyki

Niezwykłą, ostatnią noc w roku spędź w wyjątkowym miejscu w samym sercu Warszawy! Przy muzyce na żywo i bezwzględnie świetnym jedzeniu! GWIAZDY WIECZORU: Brian Fentress Lena Romul. Ogromnym plusem jest wejście za darmo przez całą noc!

facebook.com/events