Kochamy słońce i jego gorące promienie. Jednak jak powszechnie wiadomo, co za dużo, to niezdrowo. Warto więc pomyśleć również o skutecznej oraz stylowej ochronie przed nim. Oto modne nakrycia głowy!

Oprócz okularów przeciwsłonecznych warto zaopatrzyć się również w coś co okryje naszą głowę. Podczas tegorocznego sezonu obowiązuję kilka tendencji. Wśród nich znajdziemy nieśmiertelne kapelusz i czapki dżokejki, ale również kolorowe chusty czy wiklinowe daszki. Te ostatnie to zdecydowanie nasz ulubieniec. Nie dość, że doskonale chronią, to są w 100% naturalne oraz nie zniszczą nam fryzury! Również pasują doskonale do delikatnych letnich sukienek czy casualowych stylizacji. Idealnym uzupełnieniem dla takiej czapki jest modna wiklinowa torebka, która jest hitem tegorocznych wakacji.

Jeśli szukasz czegoś bardziej wytwornego postaw na kapelusz lub apaszkę, które spokojnie możesz założyć zarówno do pracy jak i na plaże. W połączeniu z oficjalną sukienką będziesz wyglądać jak diva, natomiast z kostiumem kąpielowym stworzysz look godny Lazurowego Wybrzeża.

Warto pamiętać, że modne nakrycia głowy znajdziecie nie tylko w sklepach sieciowych. Spory wybór ciekawych wzorów oferują również nasze rodzime marki. Znajdziesz je na platformie Pakamera.pl, której styliści przygotowali specjalną selekcje, która z pewnością ułatwi poszukiwania idealnego nakrycia. By zanurzyć się w modnym królestwie, wystarczy kliknąć tutaj.

źródło: Pakamera.pl