Modne kolory na sezon wiosna-lato 2019

Przyszła wiosna! Wraz z jej nadejściem czas na małe odświeżenie szafy. A nic tak nie daję powiewu świeżości jak kolory! W sezonie wiosna-lato oprócz neonowych barw jest jeszcze kilka innych, które powinny zagościć w garderobie. Oto modne kolory na ciepłe dni!

Wiosna i lato to idealny okres na noszenie ubrań pokrytych wzorami, kwiatami i soczystymi kolorami. Wprowadzają one na ulice radość, a nam dodają uroku. Oczywiście w każdym sezonie można wyróżnić kilka tych najmodniejszych barw i wzorów. Podczas tej wiosny i tegorocznego lata, oprócz neonów jest jeszcze kilka kolorów, w które warto się zaopatrzyć. Modne kolory na ten sezon to: czekolada, słoneczny żółty, soczysta pomarańcza, błękit paryski, lawenda i delikatne pastele. Jak widzisz, dla każdego coś dobrego. Od mocnych, rzucających się w oczy barw po delikatne i eleganckie.

Delikatne pastele, lawenda czy błękit paryski i czekolada to kolory, które świetnie odnajdą się zarówno na ubraniach i dodatkach. Możesz je spokojnie nosić do pracy czy w codziennych stylizacjach. Ograniczeń brak! Natomiast w przypadku słonecznego żółtego czy soczystej pomarańczy, zalecamy ostrożność. Łatwo tu o przesadę i tandetny wygląd. Dlatego naszą sugestią jest noszenie tych kolorów w dodatkach. Jeśli chodzi o ubrania w tych dwóch kolorach, to dobrze łączyć je z beżami, czernią czy bielą. Lekko złagodzą i dodadzą elegancji, takiej ostrej stylizacji.

Tegoroczne modne kolory dają nam sporo możliwości zabawy. Czekolada plus beż czy czerwień, albo odrobina słonecznego żółtego? Jak najbardziej! Błękit paryski z delikatnym niebieskim pastelowym? Tak, tak i jeszcze raz TAK! W tym sezonie, warto dać się ponieść fantazji i popróbować nowych kolorystycznych połączeń. Wiosna i lato mają to do siebie, że wybaczają zdecydowanie więcej niż miniony zimowy sezon.

Jeśli więc szukasz ubrań w kolorach, które są na topie, polecamy zajrzeć do specjalnej sekcji na Pakamera.pl. W przewodniku kolorystyczny stworzony przez stylistów platformy, znajdują się nie tylko rzeczy do noszenia, ale również dodatki do wnętrza! Wystarczy kliknąć tutaj.

zdjęcia: Pakamera.pl