MISBHV Recordings – znana marka uruchamia wytwórnię muzyczną

Kwiecień otworzy nowy rozdział w historii M I S B H V. Marka, która szturmem podbiła świat współczesnej mody, daje wyraz swoim muzycznym fascynacjom i uruchamia wytwórnię muzyczną – MISBHV Recordings. Przed nami impreza inicjująca label w warszawskim klubie Sogo, na której wystąpią: DJ Hell, Wolfram, Wirski, Artur8 i Anton Klint.

Thomas Wirski
1 / 5

Pierwsze wydawnictwo M I S B H V Recordings to łączone EP, na którym znajdziemy artystów takich jak: legenda sceny electro – DJ Hell, Wolfram, MCNZI oraz Wirski – Thomas Wirski – dyrektor kreatywny M I S B H V, ale także DJ i producent muzyczny. Muzyka dla M I S B H V od zawsze stanowiła jedną z największych inspiracji. Twórcy marki współpracowali z festiwalem Unsound i kijowską CXEMĄ, regularnie organizując pod szyldem M I S B H V własne imprezy w Warszawie, Paryżu, Berlinie i Los Angeles. M I S B H V stale poszukuje nowych punktów styku między światem mody i muzyki. I tak rozszerzając działalność w tym obszarze, powstał label muzyczny MISBHV Recordings. Będzie on stanowić miejsce spotkań i kolaboracji artystów inspirujących oraz tworzących otoczenie twórców marki.

Premierowe EP będzie miało światową premierę w kwietniu 2020. Artyści, którzy zagoszczą na EP-ce to: DJ Hell, czyli Helmut Geiger to 57-letnia żywa legenda electro i techno, monachijski weteran, założyciel kultowego Gigolo Records International, Wolfram – Wolfram Amadeus Eckhert to DJ i producent z Wiednia, związany z DFA Records, blisko współpracujący z Mobym, Peaches czy Grace Jones, oraz reprezentujący M I S B H V Wirski. Gratką jest tu reedycja słynnego utworu “Copa” – oryginalnie wydanego w 1998 roku na “Munich Machine” DJ’a Hell’a oraz jej specjalny “M I S B H V Edit”, za który odpowiedzialny będzie Wirski. Album powstaje we współpracy z kuratorem sceny i wydawcą – Arturem Korycińskim, znanym jako King of Kong. EP’ka w formie 12-calowego winyla będzie dystrybuowana na całym świecie w kolekcjonerskim skórzanym etui oraz dostępna na platformach digital.

DJ Hell i Wolfram oraz Wirski zagrają na imprezie z okazji launchu M I S B H V Recordings w warszawskim strip-clubie Sogo. Przedpremierowa impreza to prezentacja materiału z nadchodzącego krążka. Oprócz DJ Hella, Wolframa i Wirskiego w Sogo zagrają Artur8 i Anton Klint.

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/2611250522440648/

Tracklista:
A1 Wolfram – Rein (MCNZI Remix)
A2 Wolfram – Rein (DJ Hell M I S B H V Edit)
B1 DJ Hell – Copa
B2 DJ Hell – Copa (Wirski M I S B H V Edit)

M I S B H V:
https://www.facebook.com/MISBEHAVE.MISBHV/
https://www.instagram.com/misbhv/