Mieszkanie w balijskim stylu

Z utęsknieniem wypatrujemy wakacji i towarzyszącym im słońca. By poradzić sobie z brakiem ciepła łapiemy się różnych rozwiązań. Część ucieka na wakacje w tropiki, a my przyciągamy je do nas! Dziś podpowiadamy jak urządzić mieszkanie w balijskim stylu, który z pewnością wniesie sporo ciepła do otoczenia.

Balijski styl jest niezwykle prosty i lekki. Dużo w nim naturalnych materiałów, które dodają wnętrzu ciepła i przytulności. Ten wyspiarski klimat to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią jasne wnętrza wypełnione wikliną, rattanem i lekkimi tkaninowymi dekoracjami. Jest to też propozycja dla tych, którzy wiecznie są spragnieni wakacji i słońca.

Mieszkanie w balijskim stylu musi posiadać kilka elementów. O paru już zostało wspomniane, a mianowicie o wiklinie, ratanie i naturalnych tkaninach. Meble z tych materiałów wbrew pozorom są bardzo wytrzymałe i do tego niezwykle stylowe. Duży wiklinowy fotel będzie prezentować się doskonale z nieco nowocześniejszą kanapą wypełnioną po brzegi poduszkami z delikatnymi wzorami lub plecionkami. Na podłodze, nie może zabraknąć tkanego dywanu i puf w delikatnych kolorach. No i najważniejsze – roślinność! Botaniczne plakaty, żywe rośliny w zdobnych ale nie przesadzonych doniczkach to obowiązkowe dodatki jakie musi posiadać mieszkanie w balijskim stylu. Dzięki temu poczujemy się jak w prawdziwych tropikach.

Jeśli masz więc ochotę zamienić swoje mieszkanie, dom lub chociażby jeden pokój w balijska oazę spokoju to warto zajrzeć na platformę Pakamera.pl. Styliści przygotowali tam specjalną selekcje, w której znajdziemy elementy niezbędne do urządzenia mieszkania w omawianym dziś stylu. Mamy tam między innymi rattanowe łóżko czy lustro marki Franzo Rattan, której produkty wykonywane są ręcznie. By odkryć wszystkie wyjątkowe przedmioty wystarczy przejść tutaj. Nam pozostaje życzyć miłego urządzania swojego własnego Bali!

zdjęcia: Pakamera.pl