Niepowtarzalna biżuteria i piękny zapach. Nie da się ukryć, że są to rzeczy, które znajdują się na liście TOP10 ulubionych kobiecych dodatków. Marka bizuteryjna Messh odkryła cudowny sposób jak połączyć te dwie rzeczy w jedno. Od dziś, ekskluzywne perfumy i piękna biżuteria będą towarzyszyć każdej Twojej stylizacji!

Messh to wyjątkowa marka na polskim rynku jubilerskim. Oferuję nam nie tylko piękne bransoletki, daje nam również niezwykłe wrażenia zapachowe, jakie niesie ze sobą ich pachnąca biżuteria. Cały sekret tkwi w głównym elemencie wszystkich produktów, którym jest srebrna, ażurowa zawieszka. Skrywa ona we wnętrzu zapachowe kuleczki, nasycone ekskluzywnymi perfumami. Pachnące wkłady powstają z silnie stężonych olejków, o kompozycjach wzorowanych na perfumach od znanych projektantów, między innymi Calvin Klein Euphoria, Dolce&Gabbana Light Blue czy Armani Acqua Di Gioia . Ich zapach utrzymuje się nawet do 30 dni, a dodatkowo klient otrzymuje przy zakupie słoiczek z zapasem, który pozwala cieszyć się zapachem przez wiele miesięcy.

Otwierana zawieszka została zaprojektowana tak, by klient mógł swobodnie wymieniać jej zawartość zależnie od preferencji. W ofercie Messh znajdują się zarówno bransoletki z kamieni półszlachetnych, jak i delikatne łańcuszki kulkowane o diamentowanym szlifie. Do wyboru jest zawieszka srebrna oraz złocona 24k złotem. Marka daje nam możliwość stworzenia unikatowej biżuterii poprzez wybranie bazy, wariantu zawieszki, zapachu i koloru zapachowych kuleczek. Całość dopełnia oryginalna, drewniana szkatułka, która stanowi idealne miejsce do przechowywania pachnącej biżuterii i pomaga zachować jej zapach na dłużej. Jak podkreślają twórcy marki – Wszystkie elementy i sama biżuteria produkowane są w Polsce. Pachnąca piękności to świetny pomysł na wyjątkowy prezent,upominek,  kolekcja dostępna już na platformie Pakamera.pl!

foto: Messh