Makijaż na sylwestra to kluczowy element stylizacji, a sylwestrowa impreza to jedna z niewielu okazji, gdzie możemy pozwolić sobie na totalne makijażowe szaleństwo. Są jednak pewne trendy, które sprawią, że staniesz się królowa nocy! Oto najmodniejsze makijaże na Sylwestra.

Jednym z wiodących trendów makijażowych to oczywiście brokat. Może sam w sobie nie jest niczym odkrywczym, ale to jak go aplikujemy na pewno. Otóż w tym roku brokat ma symulować piegi! Mogą być one tradycyjne, czyli okrągłe i rozproszone nieregularnie, ale też mile widziane są wszelkie kształty. Naszym faworytem są te w kształcie gwiazdek ułożone symetrycznie na twarzy.

Kolejnym mocnym trendem jeśli chodzi o makijaż na sylwestra są mocne brwi. Nie chodzi tu jednak o podkreślenie ich czernią i perfekcyjną regulacją, a złotem lub srebrem. Ma być mocny błysk! Taki efekt możesz uzyskać w bardzo prosty sposób, wystarczą specjalne farbki lub trochę folii i klej do makijażu.

Absolutnym hitem są również lekko geometryczne kształty na oczach, oczywiście połączone z brokatem. Dają one niesamowity efekt, pasują do każdej kreacji i sprawdzą się zarówno podczas wielkiego balu, jaki i domówki. Odważnym, ale bardzo efektownym posunięciem jest też dolny makijaż oka, który wejdzie również na policzek.

Jeśli jesteś fanką interesujących makijaży na ustach to mamy również coś dal Ciebie! W tym roku w ustach królują dwie tendencje. Napis lub delikatny kolorystyczny akcent! To pierwsze może być nieco kłopotliwe u utrzymaniu, ale na pewno wzbudzi nie małe zainteresowanie. Zresztą, zawsze można zacząć od niego by później subtelnie przejść w jedną kreskę. Tym sposobem zaliczymy dwa trendy, a makijaż na sylwestra będzie naprawdę wyjątkowy!