Majówka w NIEBIE czyli absolut, miłość, radość, zabawa! Czasoprzestrzeń zagnie się już w ten piątek… Niecodzienna przestrzeń NIEBA otworzy się każdej majówkowej nocy dla spragnionych upojnych szaleństw, a w niedzielny wieczór zaprosi wszystkich szukających wydarzeń kulturalnych na spektakl Teatru XL! 29.04 – 02.05, NIEBO, ul. Nowy Świat 21.

W tegoroczną majówkę nie trzeba już modlić się o piękną pogodę, wystarczy wejść do NIEBA!
Nowa przestrzeń imprezowo-kulturalno-artystyczna – NIEBO, zaledwie dwa tygodnie temu miała swoją inaugurację, a każdym kolejnym wydarzeniem podnosi poprzeczkę i rozpieszcza repertuarem. Na weekend majowy NIEBO zadbało o właściwy poziom propozycji imprezowych oraz kulturalnych. Każda noc między piątkiem a wtorkiem będzie prawdziwą ucztą dla ucha, ducha i ciała, bo przy bitach, które zabrzmią nie da się stać nieruchomo! NIEBO i ziemię poruszą: w piątek Yorüba i Międzymiastova doskonałą elektroniką, w sobotę Kuvau z aniołami: Neen, Chicks with dicks, fundując gorejące r&b przeplecione rozsądnym rapem, w niedzielę trzej gentlemeni, smaczny house i rock’n’roll czyli Nikodem Rozbicki i Robby jako Damn Wave oraz Kuvau. Na zakończenie majówki huczny, nieprzewidywalny Kolektyw Wodzirejski w składzie: Migała + Kempa + Habowski!

Perełką na niebiańskim, majówkowym torcie będzie wieczór ambitny, ale bynajmniej nie pompatyczny: w niedzielę o godz. 20:00 na scenie NIEBA odbędzie się spektakl Teatru XL – Jadwiga. Piekielna mamuśka –  komedia, zapewniająca dawkę śmiechoterapii, ale i prowokująca do przemyśleń. Będzie rajsko, spłynie na nas szczęście, a kosmos będzie szaleć od zmierzchu do świtu tuż pod warszawskim niebem!

 

Sprawdźcie szczegóły na FB!

IMPREZY: https://www.facebook.com/events/254528344900401/

TEATR: https://www.facebook.com/events/1588860331441758/