MADE IN POLAND :: Halina Frąckowiak LIVE

Zapraszamy do niezwykłych przestrzeni dawnego kina Wars, dziś Teatru WARSawy, na muzyczną podróż w lata 70 i 80. Zabierze nas w nią Halina Frąckowiak z zespołem, a poniosą tak ponadczasowe bangery jak „Dancing Queen”, „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Papierowy księżyc” czy wspomniany „Tin Pan Alley”.

Nie wszyscy wielcy już przestali grać, choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy, złe czarne fortepiany nie chcą spać, żyje w nich stary blues?

Ta noc do innych będzie niepodobna. Usłyszymy też sety z polskimi perełkami Risky’ego i Karola Aleksandra, dwóch niestrudzonych diggerów, a kolektyw Soul Service w pełnym składzie zaserwuje „Polish Funk”. Tak zatytułowanych było kilka kompilacji, które przypominały jak bardzo energetyczna była polska muzyka lat 70. Nie zabrakło na nich także utworów Haliny Frąckowiak („Idę dalej” czy nagrane z grupą ABC „Za dużo chcesz”). Po entuzjastycznie przyjętym wieczorze z Krystyną Prońko to drugi koncert, którego gwiazdą jest wielka diwa polskiej estrady w wyborowym towarzystwie dj-ów. Organizatorem jest ekipa Miami Wars, która przygotowuje już kolejne takie perełki – a to wszystko w cyklu „Made in Poland”.

Teatr WARSawy, Rynek Nowego Miasta 5/7
Sobota 30.03 godz. 21.00

Bilety:
I pula: 69 pln
II pula: 79 pln
III pula: 89 pln
w dniu koncertu i w TEATR WARSawy 99 pln
going.pl/halina-frackowiak-live oraz w kasie teatrwarsawy.pl
Organizatorzy: Miami Wars TEATR WARSawy