Ceramika zdobiona kolorem

Ceramika jest coraz bardziej docenianą częścią naszej codzienności. Uwielbiamy nietypowe rozwiązania w porcelanie, kolorowe nadruki i ilustracje, złote detale czy zdobienia, które tworzą zachwycające dodatki do wnętrza. Poznajcie polską markę Trzask ceramics od której przedmiotów trudno oderwać wzrok. 

Talerzyki w kształcie trójkątów czy patery na których możemy umieścić ulubioną biżuterię lub zestaw ukochanych perfum na toaletce zyskują coraz większą popularność. Każdy z nich jest wykonany ręcznie z dbałością o detal, dzięki temu nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. Trójkątny talerzyk będzie jedynym dziełem jaki trafi do wnętrza sypialni jako ozdoba czy kuchni w formie talerzyka na poczęstunek. Ceramika tworzona przez autorkę marki Martę Kachniarz jest nowoczesna w formie i prosta w wykończeniu, która dzięki swoim pastelowym kolorom wyróżnia się na tle klasycznej zastawy.

Kolekcja Lastryko powstała z inspiracji różnorodną fakturą tego materiału. Biżuteria i akcesoria z kolekcji są wykonane z jasnej ceramiki, którą ożywiają nieregularne plamy w mocnej palecie kolorów; swobodne rozmieszczenie barwnych elementów i delikatne nierówności przypominają o tym, że każdy przedmiot jest wykonany ręcznie w warszawskiej pracowni ceramiki Trzask. Czy mamy tu miłośników takich detali?