livia lena otwiera nową edycję FONOBO Pitcher!

FONOBO Pitcher – projekt skierowany do początkujących twórców, powraca! Kolejną edycję akcji otwiera niezwykle zdolna i wrażliwa livia lena. Młoda artystka debiutuje singlem “bezdech”, który już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych i na kanale wydawcy na YouTube.

livia lena – młoda artysta debiutująca w akcji FONOBO Pitcher. Wychowywała się w artystycznym otoczeniu, więc z muzyką i sztuką związana jest od najmłodszych lat. Od 2019 roku pisze i komponuje swoje piosenki, którymi dotychczas dzieliła się w mediach społecznościowych. Jest niezwykle wrażliwa i jak sama mówi, tworzenie tekstów traktuje jako pewnego rodzaju terapię. Pisząc przelewa wszystkie uczucia, emocje i myśli na papier, co bardzo często pozwala jej na zrozumienie samej siebie.

W ramach projektu FONOBO Pitcher debiutuje singlem “bezdech”. Utwór jest pierwszą piosenką, którą livia lena napisała w całości w języku polskim. Inspiracją do jej powstania był stres, którego artystka doświadczyła w związku z nadchodzącymi w jej życiu zmianami.

Za warstwę tekstową oraz kompozycję utworu “bezdech” odpowiada livia lena, a produkcją numeru zajął się Wishlake. Piosenka już teraz dostępna jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale wydawcy na YouTube.

Singiel „bezdech” został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Jest to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.