Po raz kolejny zachwycamy się zegarkami WOODLANS. Drewniane zegarki na rękę powstają w Krakowie. Kilka dni temu pojawił się nowy model zegarka wskazówkowego. Pomysł powstał z zamiłowania do mody, designu i stolarstwa. Jest on odpowiedzią na anonimowość masowej produkcji, połączeniem szlachetności drewna dębowego z prostym designem i przyjemnością użytkowania.

Zegarki Woodlans Unisex wykonywane są ręcznie z drewna dębowego w naszej pracowni w Krakowie. Całość jest solidnie wykonana, bransoleta łączona na stalowe piny, posiada stalowe zapięcie, a specjalnie wyselekcjonowane drewno dębowe jest mocniejsze od niejednego sztucznego materiału. Zegarek posiada delikatne nieregularności związane z ręczną obróbką, z czasem naturalnie zmienia kolor. Pasuje na damski i męski nadgarstek. Właścicielom marki bardzo trudno jest się rozstać z każdym egzemplarzem, ponieważ uczestniczymą w jego narodzinach 🙂

Naturalne dębowe drewno jest wystarczająco piękne i szlachetne, żeby nie dodawać tu żadnych zdobień, to musi być minimalizm. Zwróćcie uwagę, że na tarczy nie ma logotypu, pojawia się dopiero na drugim elemencie bransolety,  projektanci nie chcieli burzyć  czystej formy. Poza tym minimalizm idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy, ten zegarek musi pasować do ciuchów które kupujesz.
Zegarek można kupić w naszym sklepie
https://www.pakamera.pl/zegarki-unisex-drewniany-zegarek-na-reke-woodlans-unisex-analog-nr766397.htm

drewniany-zegarek-woodlans-analog-01

drewniany-zegarek-woodlans-analog-02

drewniany-zegarek-woodlans-analog-03 drewniany-zegarek-woodlans-analog-04

drewniany-zegarek-woodlans-analog-06

drewniany-zegarek-woodlans-analog-07

drewniany-zegarek-woodlans-analog-08

drewniany-zegarek-woodlans-analog-09