Stylowe zegarki i okulary od Meller :: idealne na prezent

Zegarek, zresztą jak i okulary, to niewątpliwie części garderoby, które są nie tylko funkcjonalny ale również mogą być biżuterią. Meller to marka wie o tym doskonale! Ich produkty wyróżniają się eleganckim, ale przy tym bardzo modowym designem. Nowa kolekcja zawróciła nam w głowie!

Oferta marki Meller skomponowana jest w taki sposób, że chyba nie ma tu modelu zegarka, który mógłby komuś nie wpaść w oko. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o najdrobniejszy szczegół czasomierze, będą stanowić ozdobę nie jednej stylizacji. Tak samo jest w przypadku okularów! Które swoim designem idą z duchem światowych trendów.

Meller to Hiszpańska marka, która w perfekcyjny sposób przeniosła ducha swojego rodzinnego miasta – Barcelony, do swoich projektów. Tak ona, są one pełne luzu, swobody i niewymuszonej elegancji, którą podkreśla wysublimowany design. Najnowsza kolekcja MAYA oraz DAREN – bo tak nazywają się nowości, to przełomowe modele dla marki, charakteryzujące się wzornictwem niespotykanym wcześniej nie tylko w asortymencie Meller, ale również konkurencyjnych marek z tego segmentu dostępnych w Polsce.

Wraz z premierą MAYA i DAREN, zegarki Meller zyskują całkiem nową stylistykę, która wchodzi na etap kreowania trendów! Zegarki z nowej kolekcji to ponadczasowe modele, które z pewnością odnajdą rzesze fanów. Ich uniwersalna kolorystyka, nadaję się spokojnie do noszenia dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Jednak marka Meller to nie tylko zegarki! To również stylowe okulary, które oprócz fenomenalnego designu doskonale chronią przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych. W kolekcji nie ma chyba takiego modelu, którego byśmy nie chcieli mieć w naszej garderobie. Są po prostu doskonałe!mellerNajnowsza kolekcje, oraz poprzednie modele zegarków i okularów można dostać już na platformie Pakamera.pl! Produkty marki Meller, mogą być również doskonałym pomysłem na prezent Świąteczny! A warto pamiętać, że Mikołajki oraz Gwiazdka zbliżają się bardzo dużymi krokami. Dlatego radzimy uniknąć szalonych zakupów na ostatnią chwile i prezenty nabyć już dziś, później pozostanie już tylko cieszyć się beztroskimi chwilami.